MAĎARSKO 2021

Maďarsko v odpovědích na vaše otázky

 /  / Centrum otázek a odpovědí / Maďarsko 2021

Pokud je Maďarsko cílem vaší cesty, najdete zde mnoho užitečných informací a také zodpovězené otázky našich čtenářů z roku 2021. Pokud se chcete také na něco zeptat, přejděte na formulář. V těchto zodpovězených otázkách se dočtete o cestě autem do Maďarska, o poplatcích na dálnicích, o ubytování v Maďarsku, o kempech u Balatonu, o termálních lázních, o výletech a najdete zde také mnoho dalších informací o Maďarsku, na které se nás naši čtenáři dotázali.

Než začnete: pokyny, podmínky, soukromí
Zadat otázku: přes formulář,
Informace: reportáže, výlety, blog, vyhledávání

Vybavení: mapy, průvodci, slovníky, adaptér
Nástroje: mapa, překladač
Aktuálně: informace z MZV

# 18.07.2021, 07:08.
Již jednou jsem se na Vás obrátil s dotazem ohledně Itálie, v srpnu hodláme strávit týden v Budapešti. Jsme cestovatelé 65+. V průvodci Budapeští jsem se dočetl, že občané EU 65+ mohou používat veřejnou hromadnou dopravu zdarma. Potřebuji vědět, zda to platí i pro MHD v Budapešti. Na stránkách BKK jsem tuto informaci nenalezl. Děkuji předem va Vaši odpověď. Daniel.

Tyto informace na bkk.hu jsou uvedené. Je potřeba hledat a trochu času tomu obětovat. Na bkk.hu se vpravo nahoře přepněte do angličtiny (kliknutím EN). V hlavním menu zvolte Tickets and Passes / Discounts. V PDF souboru Local transport discounts najdete v oddíle Free travel požadovanou informaci.