DOPRAVA Z LETIŠTĚ

doprava z letiště do centra města

 /  / Centrum otázek a odpovědí / Doprava z letiště

Potřebujete se dopravit z letiště do centra města nebo i někam jinam? Vyhledejte si nejvýhodnější jízdenku. Najdete zde nejen veřejnou autobusovou a vlakovou dopravu, ale i privátní transfery. Pokud budete v místě pobytu dále cestovat po výletech, může být výhodné, ale i pohodlné, cestovat autem. Podívejte se na pronájem aut. Zarezejvujte si také v cíli vaší cesty ubytování. Nezapomeňte si na cestu sjednat cestovní pojištění. Pokud nenajdete požadované spojení, obraťte se na naše otázky a odpovědi.

Náš tip: hodně našich čtenářů využívá pro cestu z letiště autobusové spoje Terravision. Doporučujeme provádět rezervace, především pro cestu na letiště je nutností. Pro cestu z letiště se nemusíte bát případného zpoždění letu. Jízdenku můžete použít i v některém z následujících volných spojů.

  Terravision.eu

Rezervační systém se zaměřuje na autobusové spoje z letiště do center měst po celé Evropě. Pokrývá nejžádanější turistické destinace, např. Londýn, Řím, Milán, Benátky, Barcelona.

  Londýn, Spojené království

   Getyourguide.com

Rezervační systém nejen pro vstupenky do muzeí a památek, turistické karty, výlety a jiné aktivity, ale také pro dopravu z letiště do centra města autobusem nebo privátním transferem.

  Berlín, Německo

   Trainline.cz

Rezervační systém vlakových i autobusových spojů po celé Evropě. SNCF, Renfe, DB, Eurostar, TGV, Trenitalia, Oibus, Flixbus a další. Včetně dopravy z letiště.

  Newcastle, Spojené království

A proč si objednat dopravu z letiště právě přes naše stránky? Nabízíme vám vždy něco navíc:
    Informace o místě dovolené v našich reportážích
    Studnici dalších informací v otázkách a odpovědích
    Inspiraci v tipech na výlety
    Cestovatelské informace v cestovatelově blogu
    Co nenajdete, na to se nás můžete zeptat

Již od roku 1999 pracujeme na tom, aby byla Vaše dovolená připravenější, kvalitnější a nezapomenutelná. Obrovské množství našich čtenářů už využilo našich informací, většina z nich na dovolené ušetřila spoustu času a hodně peněz.