JÍZDENKY

jízdenky na evropské vlaky a autobusy

 /  / Centrum otázek a odpovědí / Jízdenky

Cestujete na dovolenou autobusem nebo vlakem? Vyhledejte si nejvýhodnější jízdenku. Najdete zde nejen spojení pro dopravu tam a zpět, ale i pro přesuny na místě nebo na cestu z letiště. Nezapomeňte si na cestu sjednat cestovní pojištění. Na místě potom může být výhodné, ale i pohodlné, cestovat autem. Podívejte se na pronájem aut. Zarezejvujte si také v cíli vaší cesty ubytování. Pokud nenajdete požadované spojení, obraťte se na naše otázky a odpovědi.

Náš tip: první dvě níže uvedené stránky můžete využívat i pro nákup jízdenek mezi městy v České republice. Pro lepší orientaci stačí jen přepnout měnu € na Kč. Porovnávejte konkrétní spoje v obou rezervačních systémech. Získáte tak nejlepší cenu.

   Trainline.cz

Rezervační systém vlakových i autobusových spojů po celé Evropě. SNCF, Renfe, DB, Eurostar, TGV, Trenitalia, Oibus, Flixbus a další. Silný ve spojích po střední a západní Evropě.

  Paříž, Francie

   Infobus.eu

Rezervační systém vlakových i autobusových spojů po celé Evropě. RegioJet, Leo Express, Eurobus, Ecolines, Orlan, Eurolines a další. Silný ve spojích po střední a východní Evropě.

  Praha, Česká republika

  Terravision.eu

Rezervační systém se zaměřuje na autobusové spoje z letiště do center měst po celé Evropě. Pokrývá nejžádanější turistické destinace, např. Londýn, Řím, Milán, Benátky, Barcelona.

  Londýn, Spojené království

A proč si objednat jízdenku právě přes naše stránky? Nabízíme vám vždy něco navíc:
    Informace o místě dovolené v našich reportážích
    Studnici dalších informací v otázkách a odpovědích
    Inspiraci v tipech na výlety
    Cestovatelské informace v cestovatelově blogu
    Co nenajdete, na to se nás můžete zeptat

Již od roku 1999 pracujeme na tom, aby byla Vaše dovolená připravenější, kvalitnější a nezapomenutelná. Obrovské množství našich čtenářů už využilo našich informací, většina z nich na dovolené ušetřila spoustu času a hodně peněz.