TRAJEKTY

trajekty mezi pevninou a středomořskými ostrovy

 /  / Centrum otázek a odpovědí / Trajekty

Plánujete pobyt na ostrově ve Středozemním moři nebo jen krátký výlet a potřebujete se tam nějak dopravit? Na této stránce si můžete jednoduše vyhledat nejvýhodnější trajektový lístek. Stačí jen zadat několik základních parametrů a nechat si zobrazit nejvýhodnější nabídky přesně podle vašich představ. Vše na jednom místě od desítek lodních společností v Itálii, Chorvatsku, Albánii, Řecku, Francii, Španělsku, Maroku, Alžírsku, Tunisku a na Maltě. Někdy může být výhodnější zvolit leteckou dopravu a na místě si pronajmout auto. Nezapomeňte na cestovní pojištění a ubytování.

Náš tip: hodně našich čtenářů cestuje na Sicílii. Pokud přejíždíte trajektem Caronte Tourist z Villa San Giovanni do Messina nebo zpět, není nutné provádět rezervaci. Trajekty tady fungují kyvadlově a trajektový lístek bez problému zakoupíte až na místě.

A proč si pronajmout auto právě přes naše stránky? Nabízíme vám vždy něco navíc:
    Informace o místě dovolené v našich reportážích
    Studnici dalších informací v otázkách a odpovědích
    Inspiraci v Tipech na výlety
    Cestovatelské informace v Cestovatelově blogu
    Co nenajdete, na to se nás můžete zeptat

Již od roku 1999 pracujeme na tom, aby byla Vaše dovolená připravenější, kvalitnější a nezapomenutelná. Obrovské množství našich čtenářů už využilo našich informací, většina z nich na dovolené ušetřila spoustu času a hodně peněz.

  Misterferry.com

Vyhledávač se zaměřuje na trajektové jízdenky ve Středozemním moři. K dispozici je více jak 40 plavebních společností, jejichž trajekty směřují na ostrovy a do pobřežních destinací.

  Portoferraio, Itálie