LETENKY

letenky do celého světa

 /  / Centrum otázek a odpovědí / Letenky

Cestujete na dovolenou letecky? Vyhledejte si nejvýhodnější letenku. Najdete zde nejen standardní linky a jejich kombinace, ale i kombinace nespolupracujících aerolinek. Zkontrolujte si také akční nabídky. Je možné, že právě do vašeho cíle některá z nich míří. Nezapomeňte si na cestu sjednat cestovní pojištění a zajistit si dopravu z letiště. Řešením může být také privátní transfer nebo pronájem automobilu na letišti. Pokud budete mít mezipřistání do druhého dne, zajistěte si ubytování.

Náš tip: nejlepší období pro nákup letenky je 14 až 7 týdnů před odletem. Sváteční lety rezervujte v dostatečné předstihu. Pokud poletíte v neděli, zaplatíte nejvíce. Nejméně zaplatíte, když poletíte v úterý nebo ve středu. Každý let si ověřte na obou níže uvedených stránkách.

A proč si objednat letenku právě přes naše stránky? Nabízíme vám vždy něco navíc:
    Informace o místě dovolené v našich reportážích
    Studnici dalších informací v otázkách a odpovědích
    Inspiraci v tipech na výlety
    Cestovatelské informace v cestovatelově blogu
    Co nenajdete, na to se nás můžete zeptat

Již od roku 1999 pracujeme na tom, aby byla Vaše dovolená připravenější, kvalitnější a nezapomenutelná. Obrovské množství našich čtenářů už využilo našich informací, většina z nich na dovolené ušetřila spoustu času a hodně peněz.

  Pelikan.cz

Vyhledávač se zaměřuje na tradiční i nízkonákladové lety. Součástí nabídky jsou také akční letenky a akční pobyty. Spolu s letenkou je možné zajistit ubytování, pronájem auta i cestovní pojištění.

  Bratislava, Slovenská republika

  Invia.cz

Vyhledávač se zaměřuje na tradiční i nízkonákladové lety. Můžete nakupovat levné letenky na vybrané charterové lety i letenky na poslední chvíli.

  Praha, Česká republika

  Booking.com

Vyhledávač se zaměřuje na vnitrostátní a mezinárodní lety. Můžete nakupovat levné letenky do populárních měst. možnst flexibilní letenky.

  Amsterdam, Nizozemsko