CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

pojištění vaší dovolené

 /  / Centrum otázek a odpovědí / Cestovní pojištění

Plánujete cestu do zahraničí? Ať už cestujete na jeden den nebo na dlouhou dobu, do sousedního státu nebo na druhou stranu zeměkoule, vždy si sjednejte optimální cestovní pojištění. Je to jistota, kterou si vezete s sebou. Pokud si objedáte dovolenou, kde je v balíčku i cestovní pojištění, zkontrolujte si jeho limity. Pokud vám nevyhovuje, zajistěte si vlastní. Jeho cena je zanedbatelná ve srovnání s cenou dovolené. V případě plnění můžete využít samozřejmě jen jedno cestovní pojištění.

Náš tip: nejdůležitější na cestovním pojištění je pojištění léčebných výloh. Ty by měly být bez limitu. Další nutností je pojištění odpovědnosti za škodu. Nejlépe s co nejvyšším limitem. Během našich cest jsme dospěli k volbě, které se už několik let neměníme - AXA Excelent. Nabízejí ji oba níže uvedené vyhledávače, oba s výraznou slevou.

A proč si objednat cestovní pojištění právě přes naše stránky? Nabízíme vám vždy něco navíc:
    Informace o místě dovolené v našich reportážích
    Studnici dalších informací v otázkách a odpovědích
    Inspiraci v Tipech na výlety
    Cestovatelské informace v Cestovatelově blogu
    Co nenajdete, na to se nás můžete zeptat

Již od roku 1999 pracujeme na tom, aby byla Vaše dovolená připravenější, kvalitnější a nezapomenutelná. Obrovské množství našich čtenářů už využilo našich informací, většina z nich na dovolené ušetřila spoustu času a hodně peněz.

  Porovnej24.cz

Srovnávač cestovního pojištění od pojišťoven AXA Assistance, ERV Evropská pojišťovna, Generali, ČSOB pojišťovna, Slavia, Union, Uniqa.

  Praha, Česká republika

  Top-pojisteni.cz

Srovnávač cestovního pojištění od pojišťoven Alianz, AXA Assistance, Colonnade Insurance, ČSOB pojišťovna, ERGO, ERV Evropská pojišťovna, Generali, Slavia, Union, Uniqa, Pojišťovna VZP.

  Praha, Česká republika