PRONÁJEM AUT

pronájem aut po celém světě

 /  / Centrum otázek a odpovědí / Pronájem aut

Zakoupili jste si letenku, jízdenku nebo trajekt do místa vaší dovolené? Přemýšlíte jak budete poznávat nejbližší i vzdálenější okolí? Řešením může být si pronajmout auto. Na této stránce si můžete jednoduše vyhledat nejvýhodnější pronájem. Stačí jen zadat několik základních parametrů a nechat si zobrazit nejvýhodnější nabídky přesně podle vašich představ. Vše na jednom místě od stovek autopůjčoven v desítkách tisíc destinacích. Každý pronájem má jasně definované podmínky, rozsah služeb a ceny. Rozšířené vyhledávání najdete na Rentalcars.com. Komunikace probíhá v češtině včetně telefonické podpory. Nezapomeňte na cestovní pojištění a ubytování.

Náš tip: největší výběr a nejlepší ceny bývají přímo na letišti. Pokud potřebujete upřesnit nějaké informace, klikně u vybraného auta místo na Rezervovat na Uložit na později. Obdržíte číslo požadavku se kterým se potom obraťte na kontaktní telefon. Budete potom přímo řešit tu konkrétní rezervaci. později vše můžete změnit, objednat nebo zrušit.


A proč si pronajmout auto právě přes naše stránky? Nabízíme vám vždy něco navíc:
    Informace o místě dovolené v našich reportážích
    Studnici dalších informací v otázkách a odpovědích
    Inspiraci v Tipech na výlety
    Cestovatelské informace v Cestovatelově blogu
    Co nenajdete, na to se nás můžete zeptat

Již od roku 1999 pracujeme na tom, aby byla Vaše dovolená připravenější, kvalitnější a nezapomenutelná. Obrovské množství našich čtenářů už využilo našich informací, většina z nich na dovolené ušetřila spoustu času a hodně peněz.