SLOVNÍKY NA CESTY

pomohou vám se domluvit v zahraničí

 /  / Centrum otázek a odpovědí / Slovníky na cesty

Pro pobyt v místě dovolené je vhodné mít ve výbavě kapesní překladový slovník. I když místní jazyk zvládáte, občas se dostanete do situace, kdy si potřebujete přeložit nějaké slovíčko v dokumentu, v obchodě nebo například na hotelové recepci. Na místě tento česko - zahraniční překladový slovník s největší pravděpodobností nekoupíte, proto je vhodné si ho pořídit už v České republice. Před vycestováním si doporučujeme vytvořit seznam základník slovíček na stránku A5 - pozdravy, poděkování, dny, měsíce, hodiny, číslovky, názvy obchodů, barvy apod. a ty se naučit. K tomu Vám poslouží například Překladač. Na dovolené si občas tento malý tahák přečtěte.

Náš tip: cestovatel nepotřebuje rozsáhlý slovník. Stačí jen nějaký malý, obsahující základní slovníčka a fráze, setříděné podle situací. Dobrou zkušenost máme se Slovníky na cesty.

A proč si objednat slovník právě přes naše stránky? Nabízíme vám vždy něco navíc:
    Informace o místě dovolené v našich reportážích
    Studnici dalších informací v otázkách a odpovědích
    Inspiraci v Tipech na výlety
    Cestovatelské informace v Cestovatelově blogu
    Co nenajdete, na to se nás můžete zeptat

Již od roku 1999 pracujeme na tom, aby byla Vaše dovolená připravenější, kvalitnější a nezapomenutelná. Obrovské množství našich čtenářů už využilo našich informací, většina z nich na dovolené ušetřila spoustu času a hodně peněz.

  Alza.cz

Slovníky jsou nedocenitelným společníkem každého cestovatele. V nabídce jich najdete stovky, a to pro spousty různých jazyků.

  Praha, Česká republika