CESTOVNÍ ADAPTÉR

připojí váš přístroj do elektrické zásuvky v zahraničí

 /  / Centrum otázek a odpovědí / Cestovní adaptér

Bez elektrických přístrojů se na zahraniční dovolené neobejdete. Budete potřebovat dobíjet telefon, notebook, tablet, fotoaparát a nebo zapojit do zásuvky jiný spotřebič. V různých zemích se používají různé typy zásuvek. Často nejdou koncovky našich spotřebičů do těchto zásuvek zastrčit. V tomto případě vám pomůže cestovní adaptér, který funguje jako reduce. V některých zemích cestovní adaptér potřebovat nebudete, v jiných jen na některé spotřebiče, často se však bez cestovního adaptéru neobejdete. Abyste ho nemuseli shánět a kupovat na místě, můžete si ho pořídit už v České republice a na dovolé se místo shánění cestovního adaptéru věnovat tomu, kvůli čemu jste na dovolenou odjeli.

Náš tip: World Adapter PRO PA34 fungující ve 150 zemích světa

A proč si objednat cestovní adaptér právě přes naše stránky? Nabízíme vám vždy něco navíc:
    Informace o místě dovolené v našich reportážích
    Studnici dalších informací v otázkách a odpovědích
    Inspiraci v Tipech na výlety
    Cestovatelské informace v Cestovatelově blogu
    Co nenajdete, na to se nás můžete zeptat

Již od roku 1999 pracujeme na tom, aby byla Vaše dovolená připravenější, kvalitnější a nezapomenutelná. Obrovské množství našich čtenářů už využilo našich informací, většina z nich na dovolené ušetřila spoustu času a hodně peněz.

  Alza.cz

Cestovní adaptéry jsou nezbytností nejen pro delší pobyty v zemích mimo Evropu, ale také hned v několika evropských státech.

  Praha, Česká republika