PRŮVODCI NA CESTY

pomohou vám při plánování pobytu v zahraničí

 /  / Centrum otázek a odpovědí / Průvodci na cesty

Pro pobyt v místě dovolené je vhodné mít ve výbavě průvodce. Tato publikace vás seznámí s oblastí, doporučí vám k návštěvě zajímavá místa s podrobným popisem, navrhne turistické trasy, ubytování, restaurace a přinese mnoho dalších potřebných informací k naplánování dovolené podle vlastních zájmů a časových možností. Průvodce bývá často doplněný řadou pěkných fotografií. Na místě tento česko - zahraniční průvodce s největší pravděpodobností nekoupíte, proto je vhodné si ho pořídit už v České republice. Budete mít možnost si ho dopředu pročíst a připravit si svůj itinerář a veškeré informace dopředu. Vhodným doplňkem průvodce jsou mapy a slovníky.

Náš tip: i když nejlepším průvodcem jsou naše stránky , nikdy není od věci mít nějakého tištěného průvodce po ruce. Najdete tam občas informace a tipy, které nikde jinde k dispozici nejsou. Na druhé straně, některé konkrétní informace, jako např. ceny, jízdní řády apod. už aktuální být nemusí.

A proč si objednat průvodce právě přes naše stránky? Nabízíme vám vždy něco navíc:
    Informace o místě dovolené v našich reportážích
    Studnici dalších informací v otázkách a odpovědích
    Inspiraci v Tipech na výlety
    Cestovatelské informace v Cestovatelově blogu
    Co nenajdete, na to se nás můžete zeptat

Již od roku 1999 pracujeme na tom, aby byla Vaše dovolená připravenější, kvalitnější a nezapomenutelná. Obrovské množství našich čtenářů už využilo našich informací, většina z nich na dovolené ušetřila spoustu času a hodně peněz.

  Alza.cz

V nabídce najdete průvodce po České republice, po Evropě, ale i po celém světě. Některé z nich jsou tématicky zaměřené, jiné se týkají konkrétní země.

  Praha, Česká republika