Úvod / Reportáže

NIZOZEMSKO 2016  

Nizozemsko v našich vzpomínkách a fotografiích  

Snem každého hráče baseballu ve věku 15 až 18 let je zúčastnit se Světové série Big League v americkém Easley. Jen necelým dvěma stovkám hráčů z celého světa se každý rok tento sen splní. Vítězové národních kvalifikací postupují do oblastních kvalifikací a jejich vítězové potom na Světovou sérii Big League. Šest oblastí je v USA a dalších pět oblastí ve světě. Společná oblastní kvalifikace pro Evropu a Afriku probíhá v nizozemském městě Breda v provincii Severní Brabantsko, přibližně 50 kilometrů jižně od Rotterdamu. V polovině července jsme se i my vypravili s Lukášem a českým výběrem Big League za tímto snem. Během bojů v evropsko - africké kvalifikaci jsme byli ubytovaní v Campanile Hotel. Ve chvílích volna jsme podnikali výlety do okolí za krásami Nizozemska. Připravili jsme pro Vás rovněž odpovědi na Vaše nejčastěji kladené otázky na téma Benelux.

Kapitoly: Do země tulipánů, Campanile Hotel, Breda, Big League, Kinderdijk, Neeltje Jans, Historická Breda, Napříč Německem, Fotogalerie.


- Do země tulipánů - Campanile Hotel - Breda - Big League - Kinderdijk - Neeltje Jans - Historická Breda - Napříč Německem -
- Fotogalerie - Otázky a odpovědi - Vyhledejte si ubytování v Nizozemsku -