CAMPANILE HOTEL

Hotel v Nizozemsku

 /  / Reporáže z cest / Nizozemsko 2016 / Campanile Hotel

Campanile Hotel v nizozemském městě Breda je součástí skupiny hotelů francouzské společnosti Louvre Hotels Group. Ta je významným hráčem na poli globálního hotelnictví. Pod svými křídly má šest silných značek - Premiere Classe, Campanile, Kyriad, Golden Tulip, Tulip Inn a Royal Tulip. Campanile Hotel se nachází na severovýchodním okraji města Breda, v části Minervum, u exitu 16 Breda-Noord. V areálu je ještě druhý hotel stejné skupiny - Premiere Classe. Ubytování jsme si zajistili přes Booking. Díky Smart nabídce jsme měli nižší cenu než je cena pultová. Po příjezdu jsme zaparkovali na bezplatném hotelovém uzavřeném parkovišti a vydali jsme se do recepce, která byla společná pro oba hotely. Během check-in jsme obdrželi kartu od pokoje.

Bydleli jsme na prvním patře, kam vedlo schodiště kousek od recepce. Vedle schodiště byl výtah. V prostoru u recepce, fungující nonstop, bylo možné si vyzvednout turistické informace a zakoupit základní věci nutné k pobytu v hotelu, na které se třebas zapomnělo. V recepci se bylo možné domluvit anglicky, francouzsky a německy. V hotelu bylo 83 pokojů, restaurace, bar, společenská místnost, čtyři multifunkční konferenční místnosti s denním světlem, klimatizací a audiovizuální technikou, prádelna a terasa. Wifi byla k dispozici v celém hotelu zdarma. Hotel byl bezbariérový. Měl široké vchodové dveře, parkovací místa pro invalidy, výtah a tři extra pokoje pro tělesně postižené. Ostatní prostory byly také bezproblémově dostupné.

Campanile Hotel
Campanile Hotel
Hotelový pokoj
Hotelový pokoj
Úložný prostor a pracovní stůl
Úložný prostor a pracovní stůl
Koupelna
Koupelna

Náš pokoj měl manželskou postel s kvalitní pružinovou matrací. K dispozici jsme měli koupelnu s vanou a sprchou, umyvadlem a WC. Veškeré toaletní potřeby, ručníky a osušky byly samozřejmostí. V pokoji byla televize, telefon, psací potřeby, varná konvice a pravidelně doplňovaná káva, čaj, cukr, mléko a sušenky. Stůl byl velký se dvěma židlemi, úložný prostor naopak malý. Wifi internet byl pomalejší, nebylo potřeba zadávat přístupové heslo. Zásuvek bylo dost, nebyla potřeba redukce. Na recepci bylo možné si zapůjčit fén a žehličku. Výhled jsme měli směrem k Tilburgseweg. S ubytováním v hotelu jsme byli spokojení, všude bylo čisto a klid. Přibližně 200 m od hotelu byla autobusová zastávka, odkud jezdil autobus Arriva č. 131 do centra.

Campanile Hotel disponuje vlastním barem a restaurací. Snídaně jsou formou bufetu v době od 6:30 do 9:30, v sobotu a v neděli o půl hodiny později. V nabídce je káva, čaj, ovocné šťávy, cereálie, jogurt, pečivo, sýry, uzeniny, zelenina, ovoce a teplé snídaňové pokrmy. Obědy se podávají v době od 12:00 do 14:00 a večeře v době od 17:30 do 21:30. Obědy a večeře se podávají formou menu. V restauraci je možné si objednat obědový balíček. V letních měsících je otevřená terasa. My jsme většinou stravování přizpůsobili programu Big League a výletům. Ve městě Breda je několik supermarketů Albert Heijn, Lidl nebo Aldi. Několikrát jsme se zastavili na oběd do restaurace Ikea, která má ve městě Breda obchodní dům.

Fotogalerie: Campanile Hotel