SOLNÁ KOMORA 2006

Solná komora v odpovědích na vaše otázky

 /  / Centrum otázek a odpovědí / Rakousko / Solná komora 2006

Pokud je Solná komora cílem vaší cesty, najdete zde mnoho užitečných informací a také zodpovězené otázky našich čtenářů z roku 2006. Pokud se chcete také na něco zeptat, přejděte na formulář. V těchto zodpovězených otázkách se dočtete o cestě do Solné komory autem, o poplatcích na dálnicích, o ubytování, o tipech na výlety, o slevové kartě, o jezerech, o jeskyních, o solných dolech, o lanovkách a najdete zde také mnoho dalších informací o Solné komoře, na které se nás naši čtenáři dotázali.

Než začnete: pokyny, podmínky, soukromí
Zadat otázku: přes formulář,
Informace: reportáže, výlety, blog, vyhledávání

Vybavení: mapy, průvodci, slovníky, adaptér
Nástroje: mapa, překladač
Aktuálně: informace z MZV

# 19.09.2006, 21:26.
Chystáme se strávit příští týden prodloužený víkend v Rakousku. Naším cílem je navštívit Salzwelten. Prosím Vás touto cestou o informace týkající se cesty, návštěvy solných dolů a také ubytování. Za poskytnuté informace předem děkuji. S pozdravem M.

Solné doly můžete navštívit na třech místech - kousek od Salzburgu, v Hallstattu a v Altaussee. Veškeré informace o příjezdových trasách, cenách atd. najdete podrobně na stránkách Salzwelten. Co se ubytování týče, tak prakticky na každém kroku je nějaký penzion, hotýlek, privát atd. Na cedulku Zimmer frei narazíte v tomto období velice často. Vyhledat a rezervovat ubytování můžete přes Booking / Solná komora