RAKOUSKO 2013

Rakousko v odpovědích na vaše otázky

 /  / Centrum otázek a odpovědí / Rakousko / Rakousko 2013

Pokud je Rakousko cílem vaší cesty, najdete zde mnoho užitečných informací a také zodpovězené otázky našich čtenářů z roku 2013. Pokud se chcete také na něco zeptat, přejděte na formulář. V těchto zodpovězených otázkách se dočtete o dopravě autem do Rakouska, o poplatcích na rakouských dálnicích a silnicích, o ubytování, o paušálních a slevových turistických kartách, o horských soutěskách i vysokohorských výstupech a najdete zde také mnoho dalších informací o Rakousku, na které se nás naši čtenáři dotázali.

Než začnete: pokyny, podmínky, soukromí
Zadat otázku: přes formulář,
Informace: reportáže, výlety, blog, vyhledávání

Vybavení: mapy, průvodci, slovníky, adaptér
Nástroje: mapa, překladač
Aktuálně: informace z MZV

# 11.07.2013, 16:36.
Jedu na dovolenou do Going am Wilden Kaiser v Rakousku. Mám kartu na čerpání u Shell, tak by mě zajímalo, zda je v Going am Wilden Kaiser nebo v blízkém okolí nějaká čerpací stanice. Děkuji za odpověď. Josef.

Přímo v Going am Wilden Kaiser je čerpací stanice BP. Shell najdete směrem na Kitzbühel v Oberndorf in Tirol, další přímo v Kitzbühel a ještě o kousek dál v Kirchberg in Tirol.

# 24.06.2013, 13:21.
Už mnohokrát jsem čerpala z Vašich stránek různé tipy a rady ohledně dovolených a byly nám velmi užitečné, takže za ně děkuji. Chtěla bych se zeptat, zda jste netrávili někdy dovolenou v Korutanech - konkrétně v okolí Klagefurtu a Faakersee. Pokud ano, velmi bychom ocenili tipy na nějaké pěkné výlety - nějaké ne extrémně náročné chození po horách i třeba tipy na zábavu pro děti. Chystáme se tam začátkem července se dvěma většími dětmi (8 a 11 let). Hezký den. Irena.

Děkujeme, že používáte naše stránky k plánování dovolené. Podle našich zkušeností, nejlépe si takovou dovolenou užijte s nějakou kartou. V Korutanech mají Kärnten Card. Podívejte se na jejich brožurku se všemi atrakcemi a podle ní si můžete naplánovat Váš pobyt.