GARGANO 2021

Gargano v odpovědích na vaše otázky

 /  / Centrum otázek a odpovědí / Itálie / Gargano 2021

Pokud je Gargano cílem vaší cesty, najdete zde mnoho užitečných informací a také zodpovězené otázky našich čtenářů z roku 2021. Pokud se chcete také na něco zeptat, přejděte na formulář. V těchto zodpovězených otázkách se dočtete o cestě autem na Gargano, o poplatcích na dálnicích, o ubytování na Garganu, o místní dopravě, o plážích, o výletech do historických měst i do srdce pralesa Foresta Umbra, o trzích a jejich termínech, o dopravě na ostrovy Tremiti, o výstupu na nejvyšší vrchol Monte Calvo, výletu lodí k pobřežním jeskyním a najdete zde také mnoho dalších informací o Garganu, na které se nás naši čtenáři dotázali.

Než začnete: pokyny, podmínky, soukromí
Zadat otázku: přes formulář,
Informace: reportáže, výlety, blog, vyhledávání

Vybavení: mapy, průvodci, slovníky, adaptér
Nástroje: mapa, překladač
Aktuálně: informace z MZV

# 10.07.2021, 16:30.
Pane Řehůřku, bylo by možné uvést Vaše tipy na odpočinková místa na A22 a především A14 při cestě dolů na jih, o kterých se zmiňujete jako Vámi využívanou alternativou k nějakému jednodennímu ubytování? Míříme na Gargano a po dálnici plánujeme jet až za Foggia. Moc děkuji. Honza s rodinou.

Víceméně každé servisní místo. Kromě čerpací stanice jsou tam vždy nějaké služby - restaurace, obchod, toalety, atd. + místa k stání.

# 18.06.2021, 11:44.
V červenci od 17. do 24. budeme na dovolené ve Vieste. Prosím o informaci, zda se zde nebo v okolí konají trhy a kde doporučujete ve městě nakupovat? Petra.

Týdenní trh ve Vieste se koná každé pondělí od 8:00 do 13:00 na Lungomare Europa. Po městě je několik menších supermarketů, větší supermarket velikosti Lidlu je na Viale Italia - Eurospin, denní tržnici najdete na Viale XXIV Maggio.

# 19.05.2021, 09:15.
Pane Řehůřku, mohl byste mi prosím poradit nějaké letovisko blízko Bari, kam jede přímo z letiště autobus? Pojedu s tříletou vnučkou, tak potřebuji co nejjednodušší dopravu. Děkuji moc za radu. Srdečně zdravím. Jana.

Doporučujeme nějaké letovisko na Garganu, jsou tam vhodné pláže pro malé děti. Např. Vieste. Od 11.6. tam jezdí přímo z letiště Pugliairbus