GARGANO 2003

Gargano v odpovědích na vaše otázky

 /  / Centrum otázek a odpovědí / Itálie / Gargano 2003

Pokud je Gargano cílem vaší cesty, najdete zde mnoho užitečných informací a také zodpovězené otázky našich čtenářů z roku 2003. Pokud se chcete také na něco zeptat, přejděte na formulář. V těchto zodpovězených otázkách se dočtete o cestě autem na Gargano, o poplatcích na dálnicích, o ubytování na Garganu, o místní dopravě, o plážích, o výletech do historických měst i do srdce pralesa Foresta Umbra, o trzích a jejich termínech, o dopravě na ostrovy Tremiti, o výstupu na nejvyšší vrchol Monte Calvo, výletu lodí k pobřežním jeskyním a najdete zde také mnoho dalších informací o Garganu, na které se nás naši čtenáři dotázali.

Než začnete: pokyny, podmínky, soukromí
Zadat otázku: přes formulář,
Informace: reportáže, výlety, blog, vyhledávání

Vybavení: mapy, průvodci, slovníky, adaptér
Nástroje: mapa, překladač
Aktuálně: informace z MZV

# 22.12.2003, 16:17.
Právě jsme si prohlédli fotogalerii z Vaší cesty do Itálie. Velice se nám líbila. Protože máme v plánu příští rok navštívit Gargano a velice se nám líbí Vaše fotky ze ZOO Fasano, prosíme Vás o informaci, kde se ZOO nachází. Na podrobnější mapě Gargana se nám ji nepodařilo nalézt. Předem děkujeme za informaci. Přejeme klidné Vánoce a vše nejlepší do nového roku. Manželé V.

ZOO safari se nachází ve městečku Fasano jižně od Bari. Vzdálenost z Vieste je přibližně 240 km, jedná se tedy o výlet na celý den (my jsme se vrátili až někdy kolem půlnoci). Určitě se ale tuto vzdálenost vyplatí absolvovat, protože se v blízkosti nacházejí pravé apulijské skvosty - domečky Trulli, jeskyně Grotta Castellana a Castel del Monte. Při cestě z Manfredonie do Bari a dále na jih po silnici pro motorová vozidla nemůžete tyto cíle minout, na každém exitu jsou nepřehlédnutelné směrovky. Více o tomto výletu se dočtete v článku Na jih do země Trulli.