ČESKO 2020

Česko v odpovědích na vaše otázky

 /  / Centrum otázek a odpovědí / Česko 2020

Pokud je Česko cílem vaší cesty, najdete zde mnoho užitečných informací a také zodpovězené otázky našich čtenářů z roku 2020. Pokud se chcete také na něco zeptat, přejděte na formulář. V těchto zodpovězených otázkách se dočtete o tipech na dovolenou, o tipech na výlety, o místních zajímavostech, o ubytování, o cestování autem po České republice, o vstupenkách, o městské dopravě, o turistických mapách a najdete zde také mnoho dalších informací o Česku, na které se nás naši čtenáři dotázali.

Než začnete: pokyny, podmínky, soukromí
Zadat otázku: přes formulář,
Informace: reportáže, výlety, blog, vyhledávání

Vybavení: mapy, průvodci, slovníky, adaptér
Nástroje: mapa, překladač
Aktuálně: informace z MZV

# 22.06.2020, 23:45.
Pane Řehůřku, chtěla bych v červenci 2020 podniknout cyklistický výlet s rodinou do Babiččina údolí v Ratibořicích. Samozřejmostí je i návštěva zámku. Můžete mi poradit, kde bychom si mohli uschovat kola? Předem děkuji za odpověď. Naděžda.

V tomto případě Vám bohužel neporadíme. Už Studie rozvoje šetrného cestovního ruchu v NPP a NKP Babiččino údolí z roku 2010 řešila vybudování vhodných služeb u hlídaných parkovišť, zmiňované jsou také půjčovny a úschovny kol. Zda se tak stalo ale nevíme. V areálu Ratibořického zámku jsou instalované stojany na kola.