NIZOZEMSKO 2017

Nizozemsko v odpovědích na vaše otázky

 /  / Centrum otázek a odpovědí / Nizozemsko 2017

Pokud je Nizozemsko cílem vaší cesty, najdete zde mnoho užitečných informací a také zodpovězené otázky našich čtenářů z roku 2017. Pokud se chcete také na něco zeptat, přejděte na formulář. V těchto zodpovězených otázkách se dočtete o cestě autem do Nizozemska, o poplatcích na dálnicích, o ubytování, o kempech, o tipech na výlety, o městech, o plážích, o dopravě z letiště a najdete zde také mnoho dalších informací o Nizozemsku, na které se nás naši čtenáři dotázali.

Než začnete: pokyny, podmínky, soukromí
Zadat otázku: přes formulář,
Informace: reportáže, výlety, blog, vyhledávání

Vybavení: mapy, průvodci, slovníky, adaptér
Nástroje: mapa, překladač
Aktuálně: informace z MZV

# 07.02.2017, 10:07.
V dubnu bychom si chtěli udělat výlet do Nizozemska přibližně na 10 dní a chceme cestovat po Nizozemsku a být ubytovaní v kempech. Trasu mám předběžně naplánovanou: Enschede, Zvolle, Harderwijk - delfinárium, Lelystad, Hoorn, Alkmaar, Zaadam, Haarlem, Amsterdam, Kojkenhof, Leiden, Den Haag, Gouda, Utrecht, Arhem a potom už domů do Česka. Je toho hodně a něco samozřejmě nestihneme nebo ani nemá cenu se zdržovat. Byl jsem v Nizozemsku už 4x, ale už si nepamatuji, kde jsme byli a co jsme vynechali. Vás prosím o nějaké informace na této trase, nebo kde by se něco dalo najít, nebo tipy od cestovatelů. Kempy si najdeme sami. Je jich tam hodně a určitě se něco i bez rezervace najde. Děkuji za odpověď. Petr.

Nepíšete, jaké informace přesně potřebujete. Nicméně itineráře nezpracováváme, není to v našich časových možnostech. Můžeme Vám poskytnout tip na zastávku - přibližně 25 km jižně od Gouda je Kinderdijk, kde se nachází nejznámější a nejpočetnější soustava větrných mlýnů v Nizozemsku zapsaná na Seznamu kulturního a světového dědictví UNESCO. Zastávka je popsaná v článku Kinderdijk.