NÁSTROJE PRO CESTOVATELE

dolaďte si dovolenou k dokonalosti

 /  / Nástroje pro cestovatele

Načerpali jste inspiraci z našich stránek pro vaši další dovolenou? Vyžádali jste si od nás další informace? Pak můžete začít plánovat. Pomohou vám k tomu připravené nástroje, pomocí kterých si svoji dovolenou doladíte do toho nejmenšího detailu. Hledejte, porovnávajte, nakupujte a ... ptejte se.

Dovolená

Dovolená

Patříte k těm, kteří ještě nemají vybranou dovolenou? Na Invia, Student Agency nebo Travel Portal si ji můžete jednoduše vyhledat. Stačí jen zadat několik základních parametrů a nechat si zobrazit nejvýhodnější nabídky přesně podle vašich představ. Vše na jednom místě od stovek cestovních kanceláří. Často sem zavítáme i my. I když preferujeme individuálně zorganizovanou dovolenou, občas zde najdeme nabídku, která je výhodnější a tvoří základ našeho pobytu v cílové destinaci.

Ubytování

Ubytování

Plánujete dovolenou, pobyt na zvoleném místě nebo jen tranzitní ubytování? Na Booking si ho můžete jednoduše vyhledat. Stačí jen zadat několik základních parametrů a nechat si zobrazit nejvýhodnější nabídky přesně podle vašich představ. Vše na jednom místě od stovek tisíc ubytovacích zařízení všech kategorií. Často sem zavítáme i my. Preferujeme individuálně zorganizovanou dovolenou a většinou zde najdeme nabídku, která je výhodnější než přímo na místě nebo od cestovní kanceláře.

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění

Plánujete cestu do zahraničí? Ať už cestujete na jeden den nebo na dlouhou dobu, do sousedního státu nebo na druhou stranu zeměkoule, vždy si sjednejte optimální cestovní pojištění. Je to jistota, kterou si vezete s sebou. Pokud si objedáte dovolenou, kde je v balíčku i cestovní pojištění, zkontrolujte si jeho limity. Pokud vám nevyhovuje, zajistěte si vlastní. Jeho cena je zanedbatelná ve srovnání s cenou dovolené. Hledejte na Porovnej 24 nebo Top pojištění. Nezapomeňte na rizikové sporty.

Letenky

Letenky

Cestujete na dovolenou letecky? Vyhledejte si nejvýhodnější letenku. Na Pelikan a Kiwi.com najdete nejen standardní linky a jejich kombinace, ale i kombinace nespolupracujících aerolinek. Zkontrolujte si také akční nabídky. Je možné, že právě do vašeho cíle některá z nich míří. Nezapomeňte si na cestu sjednat cestovní pojištění a zajistit si dopravu z letiště. Řešením může být také privátní transfer nebo pronájem automobilu na letišti. Pokud budete mít mezipřistání do druhého dne, zajistěte si ubytování.

Jízdenky

Jízdenky

Cestujete na dovolenou autobusem nebo vlakem? Vyhledejte si nejvýhodnější jízdenku. Na Kiwi.com najdete nejen spojení pro dopravu tam a zpět, ale i pro přesuny na místě nebo na cestu z letiště. Z letiště můžete cestovat i s Terravision nebo Get Your Guide. Nezapomeňte si na cestu sjednat cestovní pojištění. Na místě potom může být výhodné, ale i pohodlné, pronajmout si auto. Zarezejvujte si také v cíli vaší cesty ubytování. Pokud nenajdete požadované spojení, obraťte se na naše otázky a odpovědi.

Trajekty

Trajekty

Plánujete pobyt na ostrově ve Středozemním moři nebo jen krátký výlet a potřebujete se tam nějak dopravit? Na OK Ferry vyhledáte jednoduše nejvýhodnější trajektový lístek. Stačí jen zadat několik základních parametrů a nechat si zobrazit nejvýhodnější nabídky přesně podle vašich představ. Vše na jednom místě od desítek lodních společností v Itálii, Chorvatsku, Albánii, Řecku, Francii, Španělsku, Maroku, Alžírsku, Tunisku a na Maltě. Nezapomeňte na cestovní pojištění a ubytování.

Doprava z letiště

Doprava z letiště

Potřebujete se dopravit z letiště do centra města nebo i někam jinam? Vyhledejte si nejvýhodnější jízdenku na Terravision. Na Get Your Guide a Kiwi.com najdete veřejnou autobusovou a vlakovou dopravu, ale i privátní transfery. Pokud budete v místě pobytu dále cestovat po výletech, může být výhodné, ale i pohodlné, pronajmout si auto. Zarezejvujte si také v cíli vaší cesty ubytování. Nezapomeňte si na cestu sjednat cestovní pojištění. Pokud nenajdete požadované spojení, obraťte se na naše otázky a odpovědi.

Pronájem aut

Pronájem aut

Zakoupili jste si letenku, jízdenku nebo trajekt do místa vaší dovolené? Přemýšlíte jak budete poznávat nejbližší i vzdálenější okolí? Řešením může být si pronajmout auto. Stačí jen zadat několik základních parametrů a nechat si zobrazit nejvýhodnější nabídky přesně podle vašich představ. Vše na jednom místě od stovek autopůjčoven v desítkách tisíc destinacích. Každý pronájem má jasně definované podmínky, rozsah služeb a ceny. Nezapomeňte na cestovní pojištění a ubytování.

Vstupenky a výlety

Vstupenky a výlety

Plánujete svůj program v cílové destinaci? Zakupte si přes Get Your Guide vstupenky do muzeí a památek, různé turistické karty, jízdenky na turistické autobusy, výlety a další aktivity. Často je nákup dopředu spojen s rezervací, která vás opravňuje k přednostnímu vstupu. U turisticky nejnavštěvovanějších muzeí a památek je rezervace nutností. V mnoha případech jsou k dispozici i kombinace, které nenabízejí dílčí provozovatelé. Někdy jsou dostupné vstupenky na časy, které jsou už v systému provozovatele vyprodané.