Úvod KNIHA NÁVŠTĚV Z ROKU 2003 

Kniha Tato stránka je věnována Vám, našim návštěvníkům. Pokud nám chcete dát na vědomí, že jste nás navštívili, do knihy návštěv. Můžete připojit své postřehy, připomínky, vzkazy. Pokud budou publikovatelné, zveřejníme je a připojíme svou reakci. Pokud chcete zveřejnit i vaši e-mail adresu, uveďte ji do textu zprávy.

2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007    2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000

Point

Point  15.12.2003, 14:02.
Ahoj rodinko Řehůřkových. Na vaše stránky jsem narazil jak jinak, než zcela náhodou. A myslím, že jsou zcela úžasné a provedení originální. A vzhledem k tomu, že jste mými jmenovci, považuji za slušné Vám popřát hezké prožití vánočních svátků a pohodový nový rok. Jan Řehůřek, Karlovy Vary.
Řehůřkovi: Rovněž Vám přejeme nádherné a klidné vánoce a do nového roku jen to nejlepší na co si vzpomenete.

Point  13.10.2003, 00:27.
Píši z opačné strany světa, kde žijeme už 35 let, tedy polovinu našeho života. Ve vaření jsme po celou dobu zůstali na české kuchyni i když trošku pozměněné kvůli dostupnosti ingrediencí. Já jsem spíše na té konzumní části, manželka zase sbírá recepty, aniž by někdy podle nich vařila. Prý jí stačí si přečíst recept a je najezená, já zase naopak vyhládnu. Máme asi tak 15 ověřených receptů, které neustále opakujeme a nepřipadá nám to nudné. Vedou "šunkofleky", "zemlbába", bramborový salát a vepřo-knedlo-zelo. Šunka je zde snad nejlevnější maso, ryby nejdražší. Ty ryby nepostrádáme, protože ani v Česku jsme je nejedli na Vánoce. Raději řízky. Ahoj. Pavel a Lída Srbovi, Austrálie.
Řehůřkovi: Srdečně Vás zdravíme k protinožcům do vzdálené Austrálie ze srdce Evropy. Věříme, že jste v naší kuchařce narazili na nějaký recept, který Vás zaujal a následně Vám po realizaci zachutnal. Pokud máte nějaký zajímavý recept třebas i na nějakou místní specialitu, určitě se s námi o něj podělte. Děkujeme za Vaši návštěvu a e-mail.

Point  22.09.2003, 13:39.
Milá Aleno, zabrouzdala jsem na stránky vaší rodiny, při hledání něčeho zajimavého o Vysokých Tatrách. Máte opravdu hezké stránky, popisy výletů i na ty recepty se musím podívat. Hledala jsem nějakou fotku, kde by byla vaše rodina hezky vidět, ale nenašla jsem. Jste někde vyfoceni ve své plné kráse na těchto stránkách? Máte jistě hezký a zajimavý společný život, přeji vám vše nejlepší. Edita ze Severní Moravy
Alena: Vážená Edito, děkuji za Váš milý e-mail. Doufám, že na našich stránkách najdete spoustu zajímavých článků a tipů, především v zimě, kdy bude daleko více času na aktualizace a doplnění chybějícího (nápadů je mnoho, ale toho času už tolik ne). V naši "plné kráse" nás na našich www stránkách nenajdete, poněvadž si tak trochu chceme zachovat soukromí (lehce i anonymitu), proto jsou veškeré fotografie zmenšené. Budu ráda, když k nám opět zavítáte.

Point  30.06.2003, 16:37.
Ve čtvrtek odjíždím do Villaggio Club Bridge. Děkuji za cenné informace. Je-li pravda, že jste jeli Felicií (patrně bez klimatizace) tak klobouk dolů. Dušek.
Řehůřkovi: Jsme rádi, že Vám naše informace přišly vhod. Felicií jsme skutečně jeli. Klimatizaci jsme nepotřebovali, když bylo třeba, osvěžilo nás střešní okno. Důležitější byl pravidelný příjem tekutin. Tuto cestu jsme absolvovali už dvakrát, bez sebemenších problémů. Přejeme Vám šťastnou cestu a příjemný pobyt na hoře tyčící se nad ostrovem Dino. Dejte nám vědět, jak se Vám tam líbilo.

Point  29.05.2003, 07:56.
Dobrý den. Narazil jsem na Vaše www spíš náhodou, ale líbí se mi už na první pohled kvalitou zpracování. Pro zajímavost posílám adresu rodinných www stránek, na které jsem "narazil" jako na jedny z prvních (http://www.teelfamily.com/). Přeji hezký den nebo co právě je :-). Michal
Řehůřkovi: Dobrý den, děkujeme za ohlas a odkaz na jiné www. Zřejmě jsou tyto stránky dost známé - viz. naše kniha návštěv, rok 2001, 14.4.

Point  25.05.2003, 14:58.
Veľmi ma zaujali Vaše webové stránky. Ešte som ich všetky neprečítala, ale aj to bude. Zaujímajú ma hlavne vaše putovania - turistika. Ja a môj manžel sme tiež takí dovolenkoví turisti. Radi by sme si vymenili pobyt v Čechách za pobyt na Slovensku. Ponúkame rodinný dom navýmnenu nacelé dva letné mesiace.Trnava, kde žijeme je veľmi pekné, historické mesto so 14 kostolmi. Je to Malý Rím, s Univerzítným kostolom, ktorý patrí k unikátom v Európe. V blízkosti sa nachádza aj kúpeľné - preslávené mestečko Piešťany, známe barlolamačom, ďalej slnečné Senecké jazerá .... Je tu v okolí, čo pozerať. Tak ako všade. Napíšte nám, milá rodinka, či by nebolo možné realizovať výmennú turistiku. Za porozumenie ďakujem. Pekný, slnečný, radostný a úspešný deň želá Eva Drobná a manžel Mariál. email: edrobna@stonline.sk
Řehůřkovi: Děkujeme za nabídku, bohužel však nemáme možnosti byť i k jednorázové výměně. Jinak ve Vašem kraji se nám líbí, především na východní straně Malých Karpat.

Point  05.05.2003, 19:21.
Vážená rodino Řehůřkových, děkuji za veřejnou prezentaci Vašich stránek. Nejenže jsou poučné, zajímavé, ale v den, kdy jsem se na na ně náhodou dostala poprvé, mě nadchly tak, že i když nevím jak se takové www stránky tvoří, měla jsem ohromnou chuť se to nějakým způsobem naučit a také se podělit se čtenáři o zajímavé momenty svého života. Ale jelikož vytvořit stránky tak, aby vypadaly tak dobře a nadchly lidičky tak, jako mě ty Vaše, asi není tak jednoduché, radši se budu věnovat tomu co umím a těšit se na Vaše nové příspěvky. Oceňuji Vaši práci a díky za ni. Pro Vaše děti a pro Vás zasílám zatím dobré recepty na sladké dobrůtky.
Řehůřkovi: Velice Vám děkujeme za recepty na dobrůtky. Vyzkoušeli jsme je a moc jsme si pochutnali. S Vaším souhlasem je zařazujeme do naší kuchařky: Dort s vanilkovým krémem, jahodami a kiwi; Café dort; Třená buchta s jahodovým krémem a šlehačkou.

Point  02.05.2003, 11:45.
Vážení Řehůřkovi, jsem sice rodilá Pražačka, ale Morava se mi vždy zdála být místem, kde stojí za to žít. Možná je to i tím, že ve Snovídkách bydlí moji kamarádi a vaše stránky mi to opět potvrdily. Zatoulala jsem se na ně při hledání receptů a musím vaší mamince za ně poděkovat. I zbytek vašich stránek se mi líbil a tak vám všem přeji vše nejlepší a ať se vám letošní dovolená vydaří. Johana V.
Řehůřkovi: Morava je moc krásná, ale určitě v každém koutku celé naší země najdete místo, které je kouzelné. Na taková místa se postupně na našich stránkách budeme snažit upozorňovat v Tipech na výlety. Děkujeme za přání vydařené dovolené a doufáme, že již brzy přineseme další zajímavou reportáž. Mějte se pěkně a zase se k nám na stránky brzy vraťte.

Point  30.04.2003, 10:36.
Zdravím celou rodinu, tak jako asi mnozí předemnou, i já jsem na Vaše stránky zavítal opravdu náhodou. Chtěl jsem si chvíli v práci zpestřit vyhledáním nějakého receptu a byl jsem velice překvapen, když jsem se ocitl "u Vás". O to víc, že pocházím z Kyjova... :-))) Zajímá mě práce na pc, zejména grafika a web, proto bych chtěl VYNACHVÁLIT celé zpracování tohoto serveru. A co se týká náplně, nelze než pochválit taky. Přeji Vám všem moc úspěchů v životě i e-úspěchů v této činnosti!!! Zase Vaše stránky rád navštívím. Ještě jednou zdravím, Petr Š.
Řehůřkovi: Vaše pochvala nás nesmírně potěšila. Technologicky se naše stránky asi nikdy nepřiblíží profesionálním serverům, o to víc se ale snažíme přinášet více a více užitečných informací. Dávno už naše www přerostly rámec jejich původního záměru - "malá nástěnka pro známé". Začínají častěji oslovovat velkou skupinu lidí, která má podobné záliby jako my, z celé ČR i ze zahraničí. A reakce čtenářů - to je náš hnací motor.... Do okolí Kyjova jezdíme často na výlety (viz. Jak žijeme, turistická kronika).

Point  25.04.2003, 13:29.
Dobrý den, vaše stránky jsem nenavštívila poprvé. Ovšem dnes jsem tu především proto, že se začátkem června chystáme s přítelem do Kalábrie (městečko Scalea) na 14 dní a já se snažím "nastudovat" co možná nejvíc informací o tomto místu. Ráda bych vám touto cestou poděkovala za opravdu krásné a poutavě psané stránky z vašich cest (co jsem potřebovala, to jsem se dozvěděla). Díky tomu se na letošní dovolenou už moc těším! ... abych nezapomněla, určitě taky zkusím uvařit něco z vašich receptů. Mějte se moc pěkně! Dagmar Johanidesová, Praha.
Řehůřkovi: Děkujeme za Váš ohlas. Vždy nás potěší, když jsou někomu naše stránky k užitku. Přejeme Vám příjemně strávenou dovolenou a nádherné počasí.

Point  18.04.2003, 14:09.
Moc krásné stránky, sem se budu ráda vracet. Jen jsem si všimla, že v letošním roce není uvedený žádný komentář - článek. Že by nebylo co komentovat? Četla jsem téměř všechny a byly užitečné, vtipné a čtivé. Přeji krásný den celé početné rodince a přeji hodně úspěchů nejen ve vyjednávání s komisaři pro sčítání lidu a jinými byrokraty:-). Renata
Řehůřkovi: Určitě je co komentovat, jen bohužel není mnoho času ke komentování. Naše stránky pořád ještě vznikají. Ideální stav bude takový, kdy tu doplníme recept, tu komentář, pak zase nějaký tip na výlet, reporáž z dovolené. Zatím čte nejvíce čtenářů naše recepty, proto jsou nejvíce se rozvíjející oblastí. S těmi kometáři se určitě polepšíme, máme ohlas - máme motivaci. Moc Vám za něj děkujeme.

Point  10.04.2003, 16:19.
Ahoj! Úplnou náhodou jsem se v práci "nudila" a tak jsem zabrousila na vaše stránky. Musím vám říct: "Moooc pěkné"!!! Děkuji, Nadia.
Řehůřkovi: Až se budete někdy zase nudit, určitě k nám zavítejte. A až Vás začneme nudit my, tak zase rychle zpátky do práce. A teď vážně. Samozřejmě nás těší Vaše návštěva a budeme jen rádi, když se k nám budete vracet. Mějte se pěkně.

Point  12.02.2003, 06:21.
Ahoj, dnes prvy krat som navstivila Vasu stranku a musim povedat ze je naozaj obsahovo zaujimava (potesili ma informacie o Italii, pretoze sa tam za kratky cas chystam) a tiez graficky na vysokej urovni. Prajem Vam este mnoho napadov na dalsie clanky a spokojny rodinny zivot. Zo srdecnym pozdravom Nikol.
Řehůřkovi: Děkujeme za Váš ohlas na naše stránky. Vždy nás velice potěší, když na nich někdo najde informace, které mu přijdou vhod. Nápadů by bylo spousta, bohužel toho času je čím dál méně.

Point  06.01.2003, 20:15.
Zdravím celou Vaši rodinu a děkuji za informace na Terst. Ráda jsem se podívala na Vaše stránky, děkuji za recepty do mojí kuchařské knížky. Pozdrav Marie z Milovic nad Labem.
Řehůřkovi: Doufáme, že Vám naše informace (viz. otázky o Itálii) přijdou vhod a byť i jen o malý kousíček Vám zpříjemní dovolenou. Pokud máte nějaký výtečný recept, nezapomeňte se o něj s námi podělit.