Úvod KNIHA NÁVŠTĚV Z ROKU 2004 

Kniha Tato stránka je věnována Vám, našim návštěvníkům. Pokud nám chcete dát na vědomí, že jste nás navštívili, do knihy návštěv. Můžete připojit své postřehy, připomínky, vzkazy. Pokud budou publikovatelné, zveřejníme je a připojíme svou reakci. Pokud chcete zveřejnit i vaši e-mail adresu, uveďte ji do textu zprávy.

2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007    2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000

Point

Point  28.12.2004, 11:42.
Zdravím, mám dotaz ohledně jedné suroviny používané ve Vašich receptech a to cannelloni. Velice rád bych tento recept vyzkoušel ale nemohu je nikde sehnat. Prosím tedy o radu, kde se dají koupit. Děkuji. S pozdravem David Köhler.
Řehůřkovi: Určitě jsme je viděli např. v Carrefouru.

Point  01.12.2004, 13:13.
Milí Řehůřkovi, na Vašich stránkách jsem našla velký poklad. Je to recept na zavářku do polévky, tzv. "strouhání", kterou dělávala moje babička. Mám teď svou rodinu a malinké děti a ráda jim vařím dobré polévky. Vždycky mě mrzelo, že nemám recept na ty dobré drobty z těsta, jak jsem si to pro sebe nazvala. U vás jsem našla přesně ten postup, který moje babička dělávala. Zádrhel byl v tom, že jsem si nebyla jistá ingrediencemi. Krupice a vajíčko s vodou se mi zdály málo (to tehdy, kdy jsem si vzpomínala, jakže to asi babička dělávala). Vy jste mi recept potvrdili a zrovna se mi jedna zavářka v polévce vaří. Díky ještě jednou, Zdeňka Rybová.
Řehůřkovi: A to je jeden z důvodů, proč vlastně naše stránky jsou. Přejeme dobrou chuť.

Point  19.11.2004, 04:20.
Nazdar Řehůřkovi, náhodou jsem narazil na vaše stránky. Pocházím z Kyjova - to je od vás kousek. Články o vašich cestách po jižní Moravě mi připoměla místa známá z mládí. Děkuji. Mějte se pěkně. Honza.
Řehůřkovi: Zdravíme do Kyjova a těšíme se na mnoho dalších putování mezi místními vinohrady.

Point  10.11.2004, 14:31.
Zdravím Vás a přeji Vám i do budoucna optimismus, který dýchá z Vašich stránek. Irena B.
Řehůřkovi: Děkujeme.

Point  25.11.2004, 19:41.
Pozdravujem Vás. Práve sa chystám robiť tlačenku, tak si hladám nejaké recepty, ako to robia iní, a pritom som narazil na Vaše stránky. Super! Prajem Vám k nastávajúcím sviatkom hlavne vela pokoja. Ostávam s pozdravom. Vlado Grieš.
Řehůřkovi: Těší nás Váš zájem o recepty na našich stránkách. Doufáme, že se tlačenka podaří a budete mít z ní hodnotný gastronomický zážitek. K přání ke svátkům se připojujeme. Ať se Vám daří vše, do čeho se pustíte.

Point  02.11.2004, 07:55.
Dobrý den rodinko. Jen tak jsem si zasurfoval na Netu a ,,zabloudil" na Vaše stránky. Tedy KLOBOUK DOLŮ. Moc a moc pěkné. Jelikož jsem vášnivý kuchař, zaujaly mě recepty paní Řehůřkové. Opravdu perfektně tříděné a 100% chutné. Momentálně jsem velmi pracovně vytížen a nemám tedy moc času, ale jakmile se moje pracovní honička uklidní, nebudu váhat ani den a nějaký recept vyzkouším. Sám si píšu svoji kuchařku, vkládám i obrázky některých jídel a chci se s Vámi podělit o jeden recept, který je od mého bratra. Je to opravdu moc dobré jídlo a předností je i jeho jednoduchost přípravy. Takže tady je: Kuře Alles. Přeji mnoho dalších zajímavých receptů. Jen tak dál přátelé. S přátelským pozdravem Dipl. ing. Jelínek Vlastimil.
Řehůřkovi: Děkujeme za recept, určitě ho vyzkoušíme. S tím časem jsme na tom stejně. Máme množství nápadů a informací, které bychom chtěli umístit na naše stránky, čas nás ale brzdí. Snad v zimě se dostaneme k nějaké rozsáhlejší aktualizaci.

Point  01.10.2004, 01:02.
Dobrý den, Řehůřkovi! Nevím, jakou náhodou jsem se k Vám zatoulal, leč musím říci, že se mi tu líbí. Určitě si stáhnu bramborové recepty a když překonám svou lenost (s čímž nemáte Vy nic společného), něco jistě zkusím a pak se Vám ozvu, jak to dopadlo. Zdraví Vás Jindřich Kubánek.
Řehůřkovi: I my jsme občas líní, vždy však najdeme způsob, jak lenost překonat.

Point  12.09.2004, 00:13.
Jste perfektní! Kautovi.
Řehůřkovi: Děkujeme za kompliment.

Point  04.08.2004, 19:12.
Dobrý deň, Dnes pátram na internetu informácie ohľadom Trémitských ostrovoch. Hľadám Informácie ohľadom prepravy auta trajektom na tieto ostrovy. Ak by ste mali o tom nejaké informácie veľmi by ste ma potešili. Z ktorého miesta je najlepšie ísť, alebo z kade prepravujú autá. Či trajekt chodí pravidelne alebo raz za deň a pod. Ďakujem Maroš.
Řehůřkovi: Jediná silnice, která se na ostrovech Tremiti nachází je na ostrově San Domino. Pěšky ji zvládnete do jedné hodiny. Dopravovat auto se na ostrovy nevyplatí a je otázkou, jestli je to turistům vůbec povoleno. Doporučujeme nechat auto někde v přístavu, kde jsou pro turisty cestující na Tremiti vyhrazená parkoviště nebo v případě cesty na víc dnů na nějakém hlídaném parkovišti nebo v kempu.

Point  06.07.2004, 01:07.
Dobrý den, hledajíce recept na koprovku, vyhledávač mě zavál na Vaše stránky až z daleké Kanady. Ráda jsem si přečetla o tom, jak v současnosti žije jedna rodina, podobná té mojí. Také fotografie jsou moc pěkné a zvláště ty z "našich krajů" probouzejí trochu stesk po domově, po kopcích a městečkách ... Přeji vše dobré z Ontaria. Helena.
Řehůřkovi: Děkujeme za pozdrav z Ontaria. Stesk po domově zname velice dobře, vždy když jedeme někam daleko a blíží se konec dovolené, vždy se těšíme na to, až zase uvidíme naše známé kopečky a městečka.

Point  30.06.2004, 14:50.
Vážení milí lidé, dnes jsem se vrátila k Vašim stránkám a můžu říci, že kdyby bylo takových více, tak snad nedělám nic. Dokonce jsem zabrousila do Vašich "odkazů jinam", a protože jsem téměř čerstvá babička, našla jsem dlouhé čtení i tam. Moc Vám děkuji, je to od Vás obdivuhodné, kolik času strávíte kvůli tomu, aby jiní lidé z toho měli prospěch a radost. Hana Pavlíková, Chrudim.
Řehůřkovi: A naší radostí jsou zase mílé řádky, které nám píší naši čtenáři.

Point  30.06.2004, 00:24.
Dobrý den. Na Vaše stránky jsem narazila jen náhodou při hledání dotazu - Rodi Garganico. Před týdnem jsem se odtud vrátila z dovolené - sice jen týdenní - ale i ta stála za to. Ačkoliv nejsem příznivcem vracet se dvakrát na to samé místo, tak sem bych se vrátila raz dva. Je to nádherná oblast rozmanité přírody, kde se dá stále něco nového objevovat. Měla jsem možnost výletu kolem pobřeží s návštěvou mořských jeskyň, také výlet na ostrovy Tremiti a oba výlety byly moc nádherné. Ubytovaní jsme byli v městečku Rodi Garganico, které mi na první dojem přišlo jako pozůstatek nějaké války, ale po pár dnech jsem zjistila, že je to právě to kouzlo starobylého rybářského městečka a že to k tomu stylu života tam patří. Jelikož sama spravuji svůj cestovatelský web a teď se chystám k jeho předělávání a doplňování informací o nově strávené dovolené a Vaše stránky se mi zalíbily, tak se chci zeptat, jestli můžu dát odkaz na Vaše stránky? Jinak přeji ještě spoustu jiných zážitků při objevování naší matičky Země. S přáním pěkného dne. Milena Plášilová. http://plami.webzdarma.cz.
Řehůřkovi: Budeme jen rádi, když odkaz na naše stránky zvěřejníte. Děkujeme.

Point  11.05.2004, 15:24.
Dobrý den, vloni jsme dovolenou strávili v Lido del Sole na Gargánu, ale takovou poutavou reportáž bychom dohromady nedali. Co se týče aquaparků, tak mezi Lido del Sole a Rodi Garganico jeden je, ale v době naší dovolené ještě nebyl v provozu, takže nemůžeme hodnotit. Mějte se. Miloš Barták.
Řehůřkovi: Děkujeme za Váš příspěvek.

Point  09.04.2004, 12:46.
Pane Řehůřek, srdečně Vás i celou Vaši rodinu zdravím. Vaše stránky jsou velice pěkné. Přeji Vám při této práci trpělivost a vytrvalost, která je v současné době nedostatkové zboží. Zaujaly mě především Vaše informace z Rakouska, kde rovněž rádi pobýváme. Uvítám (podle vzájemných možností) výměnu zkušeností v této oblasti. Přeji Vám všem příjemné Velikonoce, Lukáškovi a Kamilce bohatý mrskut. Laďa Knesl.
Řehůřkovi: Dobrý den, i Vám přejeme nádherné velikonoce. Co se týče informací z Rakouska, je v současné době k dispozici SalzburgerlandTyrolsko ve výstavbě (velice brzy bude komplet, hned jak najdeme nějakou chvilku času). Jinak se samozřejmě můžete ptát na cokoliv k tématu, vždy u každé reportáže je umístěn odkaz na Otázky a odpovědi.

Point  05.04.2004, 17:55.
Vážení Řehůřkovi, partnerka - Majka - přijde si tak domů z práce a povídá : "co mám uvařit ? ", já na to od počítače po chvíli odmlčení - však to znáte, když na Vás někdo promluví, když vy právě čučíte do bedny ... - : "něco od luštěnin, hrášek, fazolku, čočku ...". Majka na to : " najdi na počítači šoulet ", " to máš o tom webu fakt divný představy ", já na to a už to ťukám do Seznamu s neskrývaným smíchem. A představte si !!! Seznam prvně vyplivnul jestli náhodou nehledám "toulek", pak odkaz na letecký učiliště v Kunovicích s adresou sou-letecke.cz no a pak jsem ťuknul na odkazy ve světě a hle seznam stránek věnovaných pochoutce "šoulet", čubrněl jsem a pak přišel kdosi další ke klávesnici, neb já si musel odskočit a hle Vaše stránka. No fakt zíral jsem a bez namáčení ... :-) Tož děkujem za tip, přejem dobrou chuť a krásné výlety a až nebudete vědět kudy kam, zkuste www.lutova.zde.cz, případně a snad ještě i pro Vás a speciálně do těch končin jihu benecykl.cz. Luboš.
Řehůřkovi: Díky za Vaši reakci, doufám že se šoulet povedl. Budeme rádi, když k nám zase někdy zavítáte.

Point  30.03.2004, 11:45.
Dobrý den pane Řehůřek, zcela náhodou jsme narazili na vaše rodinné stránky a chtěl bych vám jménem celého týmu, který připravuje server www.finance.cz poděkovat za uvedení ve vašich odkazech zde. Kdyby jste měli jakékoliv náměty, připomínky, návrhy k naší práci, budeme za ně rádi! Hodně zdaru! S přátelským pozdravem Ing. Pavel Nesejt, šéfredaktor, analytik.
Řehůřkovi: Dobrý den, není zač. Informací ze světa financí není nikdy dost a u Vás jsou pěkně pohromadě, takže k Vám občas rádi zavítáme. A co je dost dobré pro nás, tak doufáme, že určitě i pro naše čtenáře. Mějte se pěkně a přejeme hodně spokojených čtenářů.

Point  15.03.2004, 8:46.
Dobrý den. Jsem velmi potěšen, že jsou ještě dnes mezi námi lidé, kteří nekoukají jen na sebe a o své zážitky z cest a dovolených, ať už o ty příjemné nebo méně příjemné, ale hlavně velmi užitečné se dokáží podělit i s ostatními. Dávno mě přestalo bavit při cestování používat metodu "pokus - omyl" a to především právě v oblasti trávení své vytoužené každoroční dovolené, proto jsem uvítal několik velmi cenných rad, postřehů a důležitých informací, které uvádíte na Vašem WEBU. Vzhledem k tomu, že jsme konečně letos zakoupili s rodinou nové větší auto chtěli bychom se i my letos vydat poprvé do Itálie a přiznám se právě jih, hlavně oblast Gargana se nám velmi zamlouvá a bude pravděpodobně náš letošní cíl. S naší původní Škodou Fabia ve dvou dospělých, dvouletým synem a windsurfingovým nádobíčkem bych si netroufl vyrazit dál než někam na Bibione. Ať už se nakonec vydáme kamkoli jsem si jist, že si dovolenou báječně užijeme a s velkou pravděpodobností nás nic nepříjemného nepřekvapí a to především díky Vám. Jednu otázku bych přeci jen měl. Nachází se poblíž Gargana nějaký pěkný aquapark nebo vodní svět, popřípadě kde je nějaký nejbližší? Děkuji za odpověď. Přeji Vám a Vašim blízkým mnoho štěstí, zdraví a úspěchů a zdar Vaší práci. Jistě se nebudete zlobit, když doporučím Váš WEB i svým přátelům. S pozdravem Marek Hanetšlégr, České Budějovice
Řehůřkovi: Mockrát děkujeme za Vaši zprávu. Vždy nás velice potěší, když jsou anše informace pro někoho užitečné. Na Garganu jsme na žádný Aquapark v blízkosti Vieste nenarazili, popravdě jsme ho ani nehledali. Určitě víme, že se nachází v Manfredonii - Aquapark Ippocampo a kousek od Lesiny - Aquafantasy Marina di Lesina. Ani jeden z nich jsme neviděli na vlastní oči, takže nemáme žádné informace o kvalitě služeb a zařízení. Přejeme Vám nádhernou dovolenou na jihu Itálie.

Point  28.02.2004, 10:07.
Dobrý den, s požitkem jsme se teď a včera večer toulali po Vašich stránkách. Jsou moc milé, čiší z nich pohoda. Uvažujeme v létě o dovolené v Garganu. Máte nějaký tip na to, jak sehnat ubytování v soukromí (ne přes cestovku), případně nějaké další informace, které na stránkách nejsou? Děkuji za odpověď, s pozdravem J. Holý s rodinou.
Řehůřkovi: Ubytování v soukromí na Garganu jsme nehledali, takže pouze tipujeme, kde hledat. Pokud nemáte někoho známého v této lokalitě, je asi nejschůdnějším řešením Internet, ve většině případů skončíte asi stejně u nějaké agentury. Přímo na místě na poslední chvíli rovněž asi nic nenajdete. Informaci, které na stránkách nejsou, je na celou knihu. Zkuste se zeptat na něco konkrétního zde, pokud budeme vědět, rádi odpovíme. Děkujeme za návštěvu a přejeme příjemný pobyt na Garganu.

Point  16.02.2004, 15:27.
Fandím vám a těším se, až doplníte vše o Gargánu. Také se sem chystáme a rádi bychom informace. Mějte se fajn a hodně cestujte.... Monika
Řehůřkovi: Děkujeme Vám za podporu. Gargano bude určitě do doby než odjedete zpracované. Pokud máte nějaké otázky už teď, můžete nám napsat, rádi odpovíme na všechno, na co budeme znát odpověď.