Úvod / Reportáže / Centrum otázek a odpovědí

NĚMECKO 2013 - OTÁZKY A ODPOVĚDI  

 

Německo v odpovědích na vaše otázky  

Otaznik Pokud se chystáte na cestu do Německa a chcete se na něco zeptat, rádi vám zodpovíme Vaši otázku, pokud na ni budeme znát odpověď. Stačí, když nám nebo vyplníte formulář, a my Vám na Vaši otázku odpovíme.
 Užitečné odkazy týkající se oblasti NĚMECKO
 Dříve než začnete: pokyny, právní podmínky, ochrana soukromí.
 Zadat otázku můžete: vyplníte formulář, .
 Reportáže:  více reportáží.
 Otázky a odpovědi:  Německo, více otázek a odpovědí.
 Pro pobyt: dovolená, ubytování, cestovní pojištění, vstupenky a výlety.
 Pro dopravu tam: letenky, jízdenky, trajekty.
 Pro dopravu na místě: doprava z letiště, pronájem aut.
 Vybavení cestovatele: mapy, průvodci, slovníky, cestovní adaptér.

Booking.com- 2016 - 2013 - 2011 - 2010 - 2009 -
- Předchozí - Následující -

# 19.06.2013, 19:51.
Ráda bych Vás požádala o radu ohledně cesty z Prahy do krajského města Traunstein v Bavorsku. Cílem cesty je Tettenhausen, ale tam nejede nic :-). Předem děkuji. Gabriela.

Není to zase až tak neřešitelný problém. Můžete jet z Prahy se společností Tourbus, linka Brno - Milano. Z Prahy ÚAN Florenc odjíždí ve 22:15, v Bad Reichenhall je ve 4:20 následující den. Linka je v provozu v Út a Pá. Z Bad Reichenhall pak jezdí vlaky společnosti DB Bahn do Traunsteinu. Jinak jezdí ve středu a v sobotu, spoje jsou s přestupem, některé kombinované s autobusem. Podívejte se na výše uvedené stránky. Odpoledne jede i spoj do Tettenhausenu. Z Traunsteinu pak jezdí autobusy stejné společnosti do Tettenhausenu. Další možností je jet z Prahy autobusem společnosti Eurolines - viz Jízdenky - do Mnichova a odtud vlakem do Traunsteinu a pak autobusem do Tettenhausenu. Jízdní řády najdete na výše uvedených stránkách společnosti DB Bahn. Autobusy Eurolines jezdí dvakrát denně.

- Předchozí - Následující -
- 2016 - 2013 - 2011 - 2010 - 2009 -