Úvod

KNIŽNÍ TURISTIČTÍ PRŮVODCI  

 

turističtí průvodci pro plánování vaší dovolené  

Průvodci Pro naplánování své dovolené a bezproblémové zvládnutí všech výletů na místě, je vhodné se s místem seznámit prostřednictvím turistického průvodce. Na této stránce si můžete jednoduše vyhledat průvodce pro konkrétní místo, město nebo destinaci. Stačí jen zadat několik základních parametrů a nechat si zobrazit nejvýhodnější nabídky přesně podle vašich představ. Vše na jednom místě od desítek obchodů. Často sem zavítáme i my. Protože hodně na místě cestujeme, průvodce pročítáme hodně a často. Bývá nám inspirací a pomocníkem při plánování. Náš web spolupracuje s portálem heureka.cz, nákupním rádcem a srovnávačem cen. Nezapomeňte si s sebou přibalit mapy a slovník.

A proč si objednat turistického průvodce právě přes naše stránky? Nabízíme Vám vždy něco navíc. Před dovolenou můžete načerpat o místě, kde ji budete trávit, mnoho informací v našich reportážích. Další studnice informací je v našich otázkách a odpovědích. Pokud tam nějakou informaci nenajdete, můžete se nás na cokoliv o své dovolené zeptat. Hledat můžete také v Tipech na výlety a v Cestovatelově blogu. Již od roku 1999 pracujeme na tom, aby byla Vaše dovolená připravenější, kvalitnější a nezapomenutelná. Za více jak šestnáctiletou přízeň Vám děkujeme.

Neorientujete se ve formuláři? Nevadí, nám svůj požadavek a my vám pomůžeme.
Systém je provozován serverem Heureka.cz.Vstoupit můžete také do rozšířeného vyhledávání turistických průvodců.
Vyhledat si můžete také Dovolenou, Ubytování, Cestovní pojištění, Letenky, Jízdenky, Trajekty, Dopravu z letiště, Pronájem aut,
Okružní prohlídky, Turistické mapy, Knižní průvodce, Knižní slovníky.