Úvod / Reportáže / Centrum otázek a odpovědí

MAĎARSKO 2007 - OTÁZKY A ODPOVĚDI  

 

Maďarsko v odpovědích na vaše otázky  

Otaznik Pokud se chystáte na cestu do Maďarska a chcete se na něco zeptat, rádi vám zodpovíme Vaši otázku, pokud na ni budeme znát odpověď. Stačí, když nám nebo vyplníte formulář, a my Vám na Vaši otázku odpovíme.
 Užitečné odkazy týkající se oblasti MAĎARSKO
 Dříve než začnete: pokyny, právní podmínky, ochrana soukromí.
 Zadat otázku můžete: vyplníte formulář, .
 Reportáže:  více reportáží.
 Otázky a odpovědi:  Maďarsko, více otázek a odpovědí.
 Pro pobyt: dovolená, ubytování, cestovní pojištění, vstupenky a výlety.
 Pro dopravu tam: letenky, jízdenky, trajekty.
 Pro dopravu na místě: doprava z letiště, pronájem aut.
 Vybavení cestovatele: mapy, průvodci, slovníky, cestovní adaptér.

Booking.com- 2016 - 2015 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2007 -
- Předchozí - Následující -

# 09.07.2007, 17:54.
Našla jsem Vaše webové stránky a moc se mi líbí. Píši Vám, protože hodně cestujete a chtěla bych od Vás poradit ohledně právě cestování. Jsme také čtyřčlenná rodina, synové 10 a 1,5 roku. Chceme jet na prázdniny. Původně jsme mysleli k moři - Chorvatsko, Itálie, ale máme obavu, že náš nejmladší se bude v autě nudit, i když bychom jeli na noc a bude plakat. Proto si myslíme, že bychom mohli jet pod stan k Balatonu. Není to tak daleko a malej by to mohl v pohodě vydržet v autě. Nevíme ještě, jak se malému bude spát ve stanu. :-) Mohu Vás poprosit o Váš názor, popř. poradit, kam jet či je-li Balaton dobrý výběr, kam konkrétně k Balatonu? Moc děkuji za odpověď a přeji mnoho šťastných chvil s rodinou i při cestování. Petra z Prahy - východ.

My jsme se synem jeli poprvé autem na dlouhou cestu ve 2,5 letech - do Kalábrie, přibližně 1600 km. Snášel to naprosto perfektně, včetně spaní pod stanem v půli cesty. V 1,5 roku jsme s ním jeli v kuse maximálně 300 km a opět bez problému. Je to však individuální záležitost každého dítěte. Pokud však se synem nemáte problémy při cestování autem, bude snášet dobře i delší cestu. Se spaním ve stanu určitě problém mít nebudete. Balaton je dobrá volba pro dovolenou s malými dětmi. Podívejte se na portál maďarských kempů Camping HU, kde najdete seznam kempů u Balatonu. Podívejte se i na stránky Balaton Tourist. Zajímavou alternativou může být ubytování v apartmánech, bytech atd. s německou CK od agentury Nacesty. Je možné sehnat také ubytování v soukromí, podobně jako v Chorvatsku. Poznáte podle nápisu Szoba kiadó, může to vyjít i levněji než v kempu. Další možností je Booking / Balaton.

- Předchozí - Následující -
- 2016 - 2015 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2007 -