Úvod / Reportáže / Centrum otázek a odpovědí

DACHSTEIN 2009 - OTÁZKY A ODPOVĚDI  

 

Dachstein v odpovědích na vaše otázky  

Otaznik Pokud se chystáte na cestu na Dachstein a chcete se na něco zeptat, rádi vám zodpovíme Vaši otázku, pokud na ni budeme znát odpověď. Stačí, když nám nebo vyplníte formulář, a my Vám na Vaši otázku odpovíme.
 Užitečné odkazy týkající se oblasti DACHSTEIN
 Dříve než začnete: pokyny, právní podmínky, ochrana soukromí.
 Zadat otázku můžete: vyplníte formulář, .
 Reportáže:  Dachstein 2006,  Solná komora 2004, více reportáží.
 Otázky a odpovědi:  Dachstein,  Rakousko, více otázek a odpovědí.
 Pro pobyt: dovolená, ubytování, cestovní pojištění, vstupenky a výlety.
 Pro dopravu tam: letenky, jízdenky, trajekty.
 Pro dopravu na místě: doprava z letiště, pronájem aut.
 Vybavení cestovatele: mapy, průvodci, slovníky, cestovní adaptér.

Booking.com- 2016 - 2011 - 2009 - 2008 -
- Předchozí - Následující -

# 02.12.2009, 19:20.
Chtěla bych vás touto cestou pozdravit a moc vám poděkovat za informace na vašem cestovatelském webu. Letos jsme i díky vám prožili krásnou 14. denní dovolenou v Kaprunu. Pomocí Salcburské karty jsme procestovali a prochodili kus světa. Přijeli jsme plní zážitků a nadšení. Nejvíce nás dostaly služby. To je naprosto neuvěřitelné a je vidět, že opravdu fungovat to může. Do teď naše oblíbené Vysoké Tatry dostaly právě kvůli službám obrovskou trhlinu. Užili jsme si opravdu všichni, včetně naší 6. leté dcerky, která túry po krásných horách zvládala na jedničku. Ale píši vám kvůli něčemu jinému. Přemýšlíme co za rok. Předběžně máme vyhlídnutou oblast Schladming Dachstein. Na webu (také tip od vás) nacesty.cz jsem si vyhlídla ubytování v zařízení JUFA Schladming. Chtěla bych se zeptat, neznáte tohle ubytovací zařízení? A nebo vůbec JUFU? A jaké máte zkušenosti s cestovkou nacesty.cz? Moc vám děkuji za odpovědi a přeji vám příjemný předvánoční čas. S pozdravem Petra.

JUFA Hotel Schladming neznáme. Nemusíte však mít obavy. V Rakousku je cestovní ruch na vysoké úrovni. Navíc německé CK mají vysoká kriteria pro výběr partnerů. S agenturou nacesty.cz máme ty nejlepší zkušenosti. Není to cestovní kancelář, je to cestovní agentura, která prodává zájezdy německých cestovních kanceláří. V Rakousku jsme s nimi už byli dvakrát. Vždy vše bez problému od objednání až po ukončení pobytu. Na místě bylo znát, že jsme klienti německé CK. Byli jsme několikrát s Čedokem a jednou s Firotour, takže máme s čím srovnávat. I když s Čedokem to bylo také bez problému, ten německý vliv v případě nacesty.cz znát byl.

# 23.06.2009, 23:14.
Máme čtyřměsíčního syna a ráda bych se zeptala, zda je potřeba pro něj mít nějaký cestovní doklad, nemáme ho ještě ani uvedeného v občanském průkazu. A dále bych poprosila o nějaké zajímavé tipy na ubytování s polopenzí v okolí Dachsteinu. Moc děkuji za odpověď. Radka.

I kdybyste měli syna zapsaného v občanském průkaze, nemůže na tento doklad s Vámi vycestovat. Občanský průkaz je cestovním dokladem jen pro jeho držitele, tedy pro Vás. Pokud vlastníte pas, pak si ho můžete nechat zapsat do pasu. Pokud ne, pak mu musíte nechat vystavit jeho vlastní pas. Z vlastních zkušeností můžeme doporučit přímo pod Dachsteinem penzion Hofweyr v Ramsau am Dachstein. Jsou zde obrovské možnosti na vycházky s dítětem v kočárku.

- Předchozí - Následující -
- 2016 - 2011 - 2009 - 2008 -