Úvod / Reportáže / Centrum otázek a odpovědí

DACHSTEIN 2017 - OTÁZKY A ODPOVĚDI  

 

Dachstein v odpovědích na vaše otázky  

Otaznik Pokud se chystáte na cestu na Dachstein a chcete se na něco zeptat, rádi vám zodpovíme Vaši otázku, pokud na ni budeme znát odpověď. Stačí, když nám nebo vyplníte formulář, a my Vám na Vaši otázku odpovíme.
 Užitečné odkazy týkající se oblasti DACHSTEIN
 Dříve než začnete: pokyny, právní podmínky, ochrana soukromí.
 Zadat otázku můžete: vyplníte formulář, .
 Reportáže:  Dachstein 2006,  Solná komora 2004, více reportáží.
 Otázky a odpovědi:  Dachstein,  Rakousko, více otázek a odpovědí.
 Pro pobyt: dovolená, ubytování, cestovní pojištění, vstupenky a výlety.
 Pro dopravu tam: letenky, jízdenky, trajekty.
 Pro dopravu na místě: doprava z letiště, pronájem aut.
 Vybavení cestovatele: mapy, průvodci, slovníky, cestovní adaptér.

Booking.com- 2017 - 2016 - 2011 - 2009 - 2008 -
- Předchozí - Následující -

# 09.08.2017, 20:38.
Dovoluji si Vás opět požádat o radu. Pojedeme koncem srpna do Rakouska, do Ramsau am Dachstein. Jedeme na čtyři dny a v hotelu dostaneme Sommer Card. Prosím, jak zjistíme, na jaké slevy se karta vztahuje? Dále bych Vás požádala o nejlepší trasu ze Strážného a jaké poplatky budeme platit? Ještě bych Vás požádala o nějaké tipy na výlety v okolí. Chtěli bychom na Dachstein, ale prý se musí lanovka zamluvit dopředu a platí se nějaký poplatek za průjezd? Děkuji za odpověď. Jana.

Veškeré informace o tom, co je zdarma a na co je sleva, najdete na Sommer Card. Po levé straně je kvalitní filtr. Ze Strážného jeďte do Passau, kde se napojte na dálnici A3. Z té sjeďte hned na sjezdu Pocking a po silnici č. 12 a následně č. 20 do Salzburgu. Odtud pokračujte po č. 150, 159 a 99 do Eben im Pongau. Odtud po Filzmooserstrasse do Ramsau am Dachstein. Nemá význam kupovat rakouskou dálniční známku a jet ten kousek po dálnici. Tipy na výlety najdete v naší fotogalerii Ramsau a Filzmoos. Vzhledem k velké poptávce po lanovce na Dachstein zejména v letním období, je nutné provést rezervaci. K lanovce je silnice zpoplatněna. Mýtné je € 14,00. Máte ho však v ceně Sommer Card a také v ceně jízdenky na lanovku. Tu však máte v Sommer Card také.

- Předchozí - Následující -
- 2017 - 2016 - 2011 - 2009 - 2008 -