VILLA HUBERTUS

Ubytování v Kutně

 /  / Reporáže z cest / Kutno 2012 / Villa Hubertus

Villa Hubertus stojí na ulici Zielona v části Stara Wieś. Jedná se o klidné místo na východním okraji Kutna, obklopené velkou svěží zahradou. Do centra města je to autem jen 5 minut, do areálu Little League jen 6 minut. Příjezd do hotelu je možný v době od 14:00 do 22:00, odjezd v době od 6:00 do 12:00. Jiné časy jsou na dohodě, ale zřejmě nebudou problém. Na recepci nás uvítala paní majitelka, která byla velice ochotná. Domluva s ní byla bez problému, ve složitějších situacích otevřela na notebooku Google Translator a vše bylo vyřešeno. Ubytování jsme si zajistili napřímo, kontaktovali jsme přímo recepci hotelu. V nejbližší době však bude Villa Hubertus k dispozici k rezervaci i přes Booking. Po příjezdu i během pobytu jsme měli možnost parkovat na parkovacích místech v areálu.

Ubytovaní jsme byli na patře v prostorném pokoji s předsíňkou a koupelnou. Dvoulůžková postel byla pohodlná, dostatečně široká i dlouhá. Každé lůžko mělo noční stolek s lampičkou. Nad lůžkem bylo střešní okno, další standardní okno bylo vedle stolku. V pokoji byla televize s plochou obrazovkou a satelitním vysíláním. Na stolku byly turistické informace o Kutně i nejbližším okolí. K odpočinku byla určená křesílka se stolkem a lampou. Na stolku byl minibar. Velká šatní skříň poskytovala dostatek úložného prostoru. K mimořádným vybavením patřil eliptický trenažér. V přesíňce byl věšák na odložení oblečení. Koupelna disponovala toaletou, umyvadlem a vanou se sprchou. K dispozici byly toaletní potřeby, osušky, ručníky a fén. V pokoji byla dostupná wifi s přijatelnou rychlostí.

Dvojlůžko v pokoji
Dvojlůžko v pokoji
Křesla v pokoji
Křesla v pokoji
Televize v pokoji
Televize v pokoji
Koupelna
Koupelna

V ceně ubytování je standardně snídaně. My jsme měli přikoupenou polopenzi. Snídaně i večeře se podávaly v přízemí. Snídaně byly podávané formou bufetu, teplé pokrmy majitelka přinesla na stůl. Večeře byly servírované dvouchodové, podávala se polévka, druhý chod a moučník. Všeho bylo dostatek. Villa Hubertus preferuje tradiční polskou kuchyni. Vždy bylo možné dohodnout čas večeře v závislosti na našem programu. Obědy jsme řešili formou pikniku většinou přímo v areálu Little League. Potraviny jsme nakupovali v Lidlu nedaleko ubytování, v Carrefouru v centru Kutna nebo v Kauflandu nedaleko areálu Little League. V posledně jmenovaném bylo možné si zakoupit grilované kuře nebo jiné hotové pokrmy. Přímo v areálu Little League byl k dispozici bufet.

Fotogalerie: Villa Hubertus