NOX INN DELUXE HOTEL

Ubytování v Konakli

 /  / Reporáže z cest / Turecko 2023 / Nox Inn Deluxe Hotel

Ubytovat v hotelu Nox Inn Deluxe jsme se mohli ve 14:00 hodin. Na recepci jsme obdrželi Ultra All Inclusive náramek a tak jsme mohli veškeré služby začít čerpat ihned. Zavazadla jsme mohli nechat vedle recepce. Občerstvili jsme se v baru u recepce a potom jsme se prošli po hotelu, kolem bázénu a pláže, poobědvali a krátce po půl druhé jsme se mohli ubytovat. Na recepci jsme vyplnili registrační formulář a obdrželi dvě karty sloužící k odemknutí pokoje. Také jsme obdrželi karty pro vyzvednutí plážových osušek v hotelových lázních. Následně se nás ujal hotelový zřízenec, který nám naložil zavazadla na vozík a doprovodil nás výtahem k hotelovému pokoji. V ledničce nás čekal uvítací nápojový balíček. Během pobytu byla potom pravidelně doplňovaná voda. Cennosti a pasy jme si uložili do trezoru a vydali jsme se strávit zbytek dne na hotelové pláži.

Hotel se nacházel v jihovýchodní části Konakli, přímo u vlastní pláže s Modrou vlajkou, kousek od pláže Reis Yunus Ahmet a pod vyhlídkovou terasou Şahin Tepesi. Jeho kapacita byla 497 pokojů stejné kvality a komfortu. Pokoje byly vybavené chytrou klimatizací, televizorem se satelitním vysíláním, mini barem, setem na přípravu kávy a čaje, trezorem, vysoušečem vlasů, telefonem a balkonem. Všechny pokoje byly uklízené každý den, povlečení a ručníky byly vyměňované obden. Náš pokoj měl výhled do krajiny, což bylo jeho největší mínus. Dívali jsme se na skálu a pod námi bylo betonové zázemí hotelu. Viděli jsme také na moře. V pokoji jsme však jen přespávali, tak nás to nijak nelimitovalo. Pokoj byl čistý a vybavený komfortně. Na 36 m2 jsme měli lůžko a dvojlůžko, stolky, křeslo, zrcadla a otevřenou skříň. V plně vybavené koupelně bylo umyvadlo, sprchový kout a WC.

Hotel Nox Inn Deluxe
Hotel Nox Inn Deluxe
Restaurace a horní bazén
Restaurace a horní bazén
Bar u recepce
Bar u recepce
Lůžko a dvojlůžko
Lůžko a dvojlůžko

Hlavní restaurace nabízela snídaně, obědy a večeře formou bufetu se světovou kuchyní. Posezení bylo uvnitř i na terase. Snídaně byla od 7:30 do 10:00, pozdní snídaně od 10:00 do 11:00, oběd od 12:30 do 14:00, večeře od 18:00 do 21:00. K dispozici byly i restaurace A'la Carte - BBQ, Asia, Sunset, Italyan a Taco. Restaurace vhodně doplňovalo osm barů. U recepce byl Lobby bar s bohatou nabídkou nápojů, cukroví a pečiva. Otevřený byl do půlnoci. Do půlnoci byl otevřený i bar u bazénu, který nabízel nápoje a rychlé občerstvení. Plážový bar nabízel širokou nabídku nápojů a pokrmů. Na pláži byl i Smoothie bar. Nápoje nabízel Relax bar a Disco bar. Napít a najíst se bylo možné od půlnoci do 7:00 ve 2307 baru, který byl otevřený v prostorách plážového baru. V době provozu restaurace byl otevřený bar i tam. Najíst a napít se bylo možné nonstop. Zavřeno bylo jen v době od 7:00 do 8:00.

Hotel měl vlastní lázně. Nabízely řadu masáží a terapií. Součástí byl vnitřní bazén, sauny a relaxační místnost. V lázních si bylo možné vyzvednout každý den osušky na pláž a k bazénu. Venkovní bazény byly čtyři. U všech byla rozmístěná lehátka. U dolního bazénu byl vodpád a tobogán. Hotel nabízel i sportovní vyžití. K dispozici byl pinpongový stůl, fitnes centrum, plážový volejbal, šipky aj. Ve dne i v noci probíhala řada animačních programů. U hotelové pláže byla lehátka se stolečky na občerstvení z plážového baru. Lehátka byla umístěná pod konstrukcí s napnutými textilními plachtami. Pláž byla písčitá. Vedle byla i kamenná pláž. Za poplatek bylo možné si pronajmout přístřešek s lehátky na molu. Přístup do moře byl z přístřešku po žebříku. V blízkosti pláže bylo potápěčské centrum. V hotelu byla ordinace lékaře [informace].

Pláž hotelu Nox Inn Deluxe
Pláž hotelu Nox Inn Deluxe
Molo hotelu Nox Inn Deluxe
Molo hotelu Nox Inn Deluxe
Ovoce
Ovoce
Autobus Nox Inn Deluxe
Autobus Nox Inn Deluxe

Z hotelu bylo možné podnikat výlety do okolí. Od recepce jezdil v rámci ultra all inclusive třikrát denně zelený hotelový autobus do Konakli a třikrát denně do Alanya. Na recepci si bylo možné objenat taxi. Přibližně 1,5 km od recepce byla u silnice D400 autobusová zastávka, kde zastavoval autobus č. 50, spojující města Antalya a Alanya. Mezi nimi měl mnoho zastávek. Delegátka Čedoku nabízela také mnoho výletů - k vápencovým terasám do Pamukkale, do města Alanya ve dne i v noci, do Tazi kaňonu s raftingem, do města Manavgat, do aquária a delfinária včetně plavání s delfíny a do Zeleného kaňonu. Objednat si bylo možné i výlety do Pamukkale s balóny, Istanbulu a Kapadokie. Delegátka zajišťovala bezplatný privátní transfer do certifikovaných obchodů se zlatem, kůží a textilem.

Fotogalerie: Nox Inn Deluxe Hotel, Gastronomie