HOLIDAY INN

Hotel v Tayloru

 /  / Reporáže z cest / USA 2014 / Holiday Inn

Holiday Inn Southgate Banquet & Conference Center je vzdálený od letiště Detroit Metropolitan Wayne County přibližně 10 km. Stojí poblíž Northline Road v Southgate. Od Heritrage Park, dějiště Junior League World Series, pouhé 3 km. Taxi z letiště stojí $ 20,00. Je možné jet i autobusem SMART č. 125 za $ 2,00. Ze zastávky Reeck na Eureka Road je to k hotelu 2 km. Hotel poskytuje dopravu zdarma. Doprava však nebyla pro náš tým problém. Během pobytu měl k dispozici 2 dodávky. Ve stejném hotelu ubytovali všech 10 týmů. Ubytování a stravování hradila v plné výši pořádající organizace Little League. Speciální autobus vysadil náš tým přímo u hotelu, kde se po dlouhé a náročné cestě z Brna do Amsterdamu a z Amsterdamu do Detroitu ubytoval.

K dispozici dostali celkem šest pokojů. Tři trenéři se ubytovali ve dvou pokojích a třináct hráčů ve čtyřech pokojích. Na prostorných pokojích bylo vidět, že byly navrženy tak, aby hostům nic nechybělo. Hráči spali ve čtyřlůžkových pokojích, ve kterých byla lůžka rozmístěna na dvou manželských postelích. Kromě obytné části obsahoval pokoj předsíň, toaletu a koupelnu. Samozřejmostí bylo bezplatné Wifi připojení k internetu. Pokoj byl vybaven klimatizací a topením. Z dalšího vybavení měli k dispozici psací stůl s lampou, televizi s plochou obrazovkou se satelitními a kabelovými programy, ledničku, mikrovlnnou troubu, kávovar, telefon s hlasovou schránkou, budík, žehlící potřeby, toaletní potřeby a fén. Pokoje byly bezbariérové, na patře dostupné výtahem, a nekuřácké.

Hotelový pokoj
Hotelový pokoj
Hotelový pokoj
Hotelový pokoj
Hotelový pokoj
Hotelový pokoj
Fitness
Fitness

Hotel podporuje řadu aktivit. K dispozici je fitness centrum, vířivka, krytý bazén a herna. Hotel má vlastní restauraci a bar. Přístupné jsou společenské prostory a business centrum. Služby doplňují automaty na nápoje a občerstvení, stroj na led, bankomat, pračka se sušičkou, fax, kopírka, počítač s internetem a tiskárnou. Bezplatným wifi internetem jsou pokryté všechny prostory. K dispozici je pokojová služba, služba buzení, praní a čištění oděvů. Tuto službu měl tým aktivovanou. Každý den tak měli hráči a trenéři čistou veškerou výstroj do zápasu. Recepce je v provozu nonstop a poskytuje denní tisk a trezor. Parkování je zdarma v areálu hotelu. K dispozici je i již zmiňovaná doprava na letiště zdarma v době od 8:00 do 22:00 hodin. Hotel přijímá všechny běžné typy platebních karet.

V hotelu se náš tým stravoval pouze během snídaně. Obědy a večeře probíhaly v areálu Junior Leage v Heritage parku. Snídaně byly připraveny v místní restauraci formou bufetu. Vzhledem k tomu, že hotel Holiday Inn patří nadnárodnímu řetězci, byla skladba potravin hodně podobná evropskému stylu. Z teplého jídla se podávaly např. wafle, slanina, vajíčka nebo párky. Typickým americkým pokrmem byly hashbrowns, nastrouhané nebo na kousky nakrájené a osmažené brambory. A také omelety. V nabídce byly různé druhy müsli, marmelády, máslo, med, z nápojů džus, mléko, ledové čaje. A samozřejmě spousta ovoce. Naopak obědy a večeře, probíhající přímo v dějišti turnaje, byly typicky americké. Nechyběly hamburgery, steaky, pizza, nudle. A samozřejmě hranolky a cola.

Fotogalerie: USA 2014