Úvod

TRAJEKTY  

 

trajekty mezi pevninou a středomořskými ostrovy  

Trajekty Plánujete pobyt na ostrově ve Středozemním moři nebo jen krátký výlet a potřebujete se tam nějak dopravit? Na této stránce si můžete jednoduše vyhledat nejvýhodnější trajektový lístek. Stačí jen zadat několik základních parametrů a nechat si zobrazit nejvýhodnější nabídky přesně podle vašich představ. Vše na jednom místě od desítek lodních společností v Itálii, Chorvatsku, Albánii, Řecku, Francii, Španělsku, Maroku, Alžírsku, Tunisku a na Maltě. Často sem zavítáme i my. Cílem našich cest bývá Středozemní moře pravidelně. Náš web spolupracuje s portálem prenotazioni24.it. Někdy může být výhodnější zvolit leteckou dopravu a na místě si pronajmout auto. Nezapomeňte na cestovní pojištění a ubytování.

A proč si objednat trajekt právě přes naše stránky? Nabízíme Vám vždy něco navíc. Před dovolenou můžete načerpat o místě, kde ji budete trávit, mnoho informací v našich reportážích. Další studnice informací je v našich otázkách a odpovědích. Pokud tam nějakou informaci nenajdete, můžete se nás na cokoliv o své dovolené zeptat. Hledat můžete také v Tipech na výlety a v Cestovatelově blogu. Již od roku 1999 pracujeme na tom, aby byla Vaše dovolená připravenější, kvalitnější a nezapomenutelná. Za více jak šestnáctiletou přízeň Vám děkujeme.

Neorientujete se ve formuláři? Nevadí, nám svůj požadavek a my vám pomůžeme.
Kladný ohlas na využití této stránky najdete v odpovědi ze dne 11.02.2015, 17:59. - Itálie.
Systém je provozován serverem Prenotazioni24.it.

Vstoupit můžete také do rozšířeného vyhledávání trajektů.
Vyhledat si můžete také Dovolenou, Ubytování, Cestovní pojištění, Letenky, Jízdenky, Trajekty, Dopravu z letiště, Pronájem aut,
Okružní prohlídky, Turistické mapy, Knižní průvodce, Knižní slovníky.