Úvod

PRONÁJEM AUT  

 

pronájem aut po celém světě  

Pronájem Zakoupili jste si letenku, jízdenku nebo trajekt do místa vaší dovolené? Přemýšlíte jak budete poznávat nejbližší i vzdálenější okolí? Řešením může být si pronajmout auto. Na této stránce si můžete jednoduše vyhledat nejvýhodnější pronájem. Stačí jen zadat několik základních parametrů a nechat si zobrazit nejvýhodnější nabídky přesně podle vašich představ. Vše na jednom místě od stovek autopůjčoven v desítkách tisíc destinacích. Často sem zavítáme i my. Bez auta si dovolenou představit nedokážeme. Náš web spolupracuje s portálem rentalcars.com. Vyhovuje nám v tom, že každý pronájem má jasně definované podmínky, rozsah služeb a ceny. Nezapomeňte na cestovní pojištění a ubytování.

A proč si pronajmout auto právě přes naše stránky? Nabízíme Vám vždy něco navíc. Před dovolenou můžete načerpat o místě, kde ji budete trávit, mnoho informací v našich reportážích. Další studnice informací je v našich otázkách a odpovědích. Pokud tam nějakou informaci nenajdete, můžete se nás na cokoliv o své dovolené zeptat. Hledat můžete také v Tipech na výlety a v Cestovatelově blogu. Již od roku 1999 pracujeme na tom, aby byla Vaše dovolená připravenější, kvalitnější a nezapomenutelná. Za více jak šestnáctiletou přízeň Vám děkujeme.

Neorientujete se ve formuláři? Nevadí, nám svůj požadavek a my vám pomůžeme.
Systém je provozován serverem Rentalcars.com.Vstoupit můžete také do rozšířeného vyhledávání pronájmu aut.
Vyhledat si můžete také Dovolenou, Ubytování, Cestovní pojištění, Letenky, Jízdenky, Trajekty, Dopravu z letiště, Pronájem aut,
Okružní prohlídky, Turistické mapy, Knižní průvodce, Knižní slovníky.