Úvod

UBYTOVÁNÍ  

 

ubytování po celém světě  

Dovolená Plánujete dovolenou, pobyt na zvoleném místě nebo jen tranzitní ubytování? Na této stránce si ho můžete jednoduše vyhledat. Stačí jen zadat několik základních parametrů a nechat si zobrazit nejvýhodnější nabídky přesně podle vašich představ. Vše na jednom místě od stovek tisíc ubytovacích zařízení všech kategorií. Často sem zavítáme i my. Preferujeme individuálně zorganizovanou dovolenou a většinou zde najdeme nabídku, která je výhodnější než přímo na místě. Náš web spolupracuje s portálem booking.com. Vyhovuje nám v tom, že každé ubytování má jasně definované podmínky, rozsah služeb a ceny. Změny lze provádět online a téměř na poslední chvíli. Na závěr nezapomeňte zvolit optimální cestovní pojištění.

A proč si objednat ubytování právě přes naše stránky? Nabízíme Vám vždy něco navíc. Před dovolenou můžete načerpat o místě, kde ji budete trávit, mnoho informací v našich reportážích. Další studnice informací je v našich otázkách a odpovědích. Pokud tam nějakou informaci nenajdete, můžete se nás na cokoliv o své dovolené zeptat. Hledat můžete také v Tipech na výlety a v Cestovatelově blogu. Již od roku 1999 pracujeme na tom, aby byla Vaše dovolená připravenější, kvalitnější a nezapomenutelná. Za více jak šestnáctiletou přízeň Vám děkujeme.

Neorientujete se ve formuláři? Nevadí, nám svůj požadavek a my vám pomůžeme.
Systém je provozován serverem Booking.com.

Booking.com

Vstoupit můžete také do rozšířeného vyhledávání ubytování.
Ubytování v české republice najdete také na ehotel.cz.
Vyhledat si můžete také Dovolenou, Ubytování, Cestovní pojištění, Letenky, Jízdenky, Trajekty, Dopravu z letiště, Pronájem aut,
Okružní prohlídky, Turistické mapy, Knižní průvodce, Knižní slovníky.