LETENKY

letenky do celého světa

 /  / Centrum otázek a odpovědí / Letenky

Plánujete pobyt ve vzdálené destinaci a zvolili jste si leteckou dopravu? Na této stránce si můžete jednoduše vyhledat nejvýhodnější letenku. Stačí jen zadat několik základních parametrů a nechat si zobrazit nejvýhodnější nabídky přesně podle vašich představ. Vše na jednom místě od stovek linkových a desítek nízkonákladových dopravců. Najdete zde nejen standardní linky a jejich kombinace, ale i kombinace nespolupracujících aerolinek. Na kratší vzdálenosti po střední Evropě může být výhodnější jet autobusem nebo vlakem a zakoupit si jízdenku. Nezapomeňte na cestovní pojištění, dopravu z letiště, pronájem auta a ubytování.

A proč si objednat letenku právě přes naše stránky? Nabízíme vám vždy něco navíc:
    Informace o místě dovolené v našich reportážích
    Studnici dalších informací v otázkách a odpovědích
    Inspiraci v Tipech na výlety
    Cestovatelské informace v Cestovatelově blogu
    Co nenajdete, na to se nás můžete zeptat

Již od roku 1999 pracujeme na tom, aby byla Vaše dovolená připravenější, kvalitnější a nezapomenutelná. Obrovské množství našich čtenářů už využilo našich informací, většina z nich na dovolené ušetřila spoustu času a hodně peněz.

  Kiwi.com

Vyhledávač se zaměřuje na nízkonákladové lety. Vyhledávání usnadňuje interaktivní mapa. Díky svému algoritmu si poradí i se složitější kombinací letů, jejichž provozovatelé mezi sebou nespolupracují.

  Brno, Česká republika

  Pelikan.cz

Vyhledávač se zaměřuje na tradiční i nízkonákladové lety. Součástí nabídky jsou také akční letenky a akční pobyty. Spolu s letenkou je možné zajistit ubytování, pronájem auta i cestovní pojištění.

  Bratislava, Slovenská republika