Úvod

LETENKY  

 

letenky do celého světa  

Letenky Plánujete pobyt ve vzdálené destinaci a zvolili jste si leteckou dopravu? Na této stránce si můžete jednoduše vyhledat nejvýhodnější letenku. Stačí jen zadat několik základních parametrů a nechat si zobrazit nejvýhodnější nabídky přesně podle vašich představ. Vše na jednom místě od stovek linkových a desítek nízkonákladových dopravců. Často sem zavítáme i my. Baseball nás začal přemisťovat do vzdálenějších destinací a autem to přes oceán nejde. Náš web spolupracuje s portálem pelikan.cz. Na kratší vzdálenosti po střední Evropě může být výhodnější jet autobusem a zakoupit si jízdenku. Nezapomeňte na cestovní pojištění, dopravu z letiště, pronájem auta a ubytování.

Prague Airport door to door service

A proč si objednat letenku právě přes naše stránky? Nabízíme Vám vždy něco navíc. Před dovolenou můžete načerpat o místě, kde ji budete trávit, mnoho informací v našich reportážích. Další studnice informací je v našich otázkách a odpovědích. Pokud tam nějakou informaci nenajdete, můžete se nás na cokoliv o své dovolené zeptat. Hledat můžete také v Tipech na výlety a v Cestovatelově blogu. Již od roku 1999 pracujeme na tom, aby byla Vaše dovolená připravenější, kvalitnější a nezapomenutelná. Za více jak šestnáctiletou přízeň Vám děkujeme.

Neorientujete se ve formuláři? Nevadí, napište nám svůj požadavek a my vám pomůžeme.
Systém je provozován serverem Pelikan.cz.

Vstoupit můžete také do rozšířeného vyhledávání letenek.
Vyhledat si můžete také Dovolenou, Ubytování, Cestovní pojištění, Letenky, Jízdenky, Trajekty, Dopravu z letiště, Pronájem aut,
Okružní prohlídky, Turistické mapy, Knižní průvodce, Knižní slovníky.