Úvod

DOVOLENÁ  

 

dovolená od většiny českých i německých cestovních kanceláří  

Dovolená Patříte k těm, kteří ještě nemají vybranou dovolenou? Na této stránce si ji můžete jednoduše vyhledat. Stačí jen zadat několik základních parametrů a nechat si zobrazit nejvýhodnější nabídky přesně podle vašich představ. Vše na jednom místě od stovek cestovních kanceláří. Často sem zavítáme i my. I když preferujeme individuálně zorganizovanou dovolenou, občas zde najdeme nabídku, která je výhodnější a tvoří základ našeho pobytu v cílové destinaci. Náš web spolupracuje s portálem dovolena.cz, neváhejte však porovnat nabídky i s portály invia.cz a travelportal.cz, aby váš výběr byl nejlepší a nejvýhodnější. Na závěr nezapomeňte zvolit cestovní pojištění. V balíčku s dovolenou nemusí být vždy optimální.

A proč si objednat dovolenou právě přes naše stránky? Nabízíme Vám vždy něco navíc. Před dovolenou můžete načerpat o místě, kde ji budete trávit, mnoho informací v našich reportážích. Další studnice informací je v našich otázkách a odpovědích. Pokud tam nějakou informaci nenajdete, můžete se nás na cokoliv o své dovolené zeptat. Hledat můžete také v Tipech na výlety a v Cestovatelově blogu. Již od roku 1999 pracujeme na tom, aby byla Vaše dovolená připravenější, kvalitnější a nezapomenutelná. Za více jak šestnáctiletou přízeň Vám děkujeme.

Neorientujete se ve formuláři? Nevadí, nám svůj požadavek a my vám pomůžeme.
Systém je provozován serverem Dovolena.cz.


Vstoupit můžete také do rozšířeného vyhledávání dovolené (varianta 2, varianta 3).
Vyhledat si můžete také Dovolenou, Ubytování, Cestovní pojištění, Letenky, Jízdenky, Trajekty, Dopravu z letiště, Pronájem aut,
Okružní prohlídky, Turistické mapy, Knižní průvodce, Knižní slovníky.