O NÁS A WEBU

informace o nás a našich stránkách

 /  / O nás a webu

Jsme rádi, že jste dosurfovali až k nám a doufáme, že u nás najdete to, co hledáte. Nacházíte se na stránkách jedné moravské rodiny - Řehůřkovi. Naše stránky jsme založili v roce 1999, jejich obsah vznikal už od roku 1977. Z původně malých rodinných stránek se postupně vypracovaly na rozsáhlý informační portál, zaměřený především na cestování a recepty. Postupně rozvíjíme další doplňkové rubriky související s cestováním a vařením. Pro získání přehledu si můžete prohlédnout náš podrobný obsah.

V průběhu času si naše stránky získávaly stále více příznivců, kteří nám vyjadřují svou podporu v knize návštěv. Desetitisící unikátní návštěvník k nám přišel začátkem března 2002, stotisící návštěvník koncem dubna 2005, dvěstětisící návštěvník začátkem srpna 2006 a půlmiliontý pak začátkem června 2008. Od té chvíle jsme to přestali sledovat. V současné době očekáváme návštěvníka s pořadovým číslem 4 000 000. Naše stránky si nyní prohlíží kolem 500. návštěvníků denně. V našich cestovatelských otázkách a odpovědích jsme už zodpověděli více jak 15 000 otázek. Stránky rovněž procházely změnou designu a obsahu. V současné době si prohlížtíte již v pořadí pátou verzi. Ta přinesla především zvýšení přehlednosti, možnost fulltextového vyhledávání, podporu mobilních zařízení a mnoho dalších nových vlastností a informací. Začali jsme také spolupracovat s dodavateli služeb v oblasti cestovního ruchu, doplňujících naše informace.

Naše stránky neušly ani pozornosti regionálních médií. 29. března 2002 to byly Vyškovské noviny, které se o nás zmínily v článku nazvaném Webovou stránku jedné moravské rodiny navštívilo již 10 000 návštěvníků. 15. února 2004 o nás napsala Rovnost v Internetových tipech, v dubnu 2006 otiskly náš komentář Živnostenský úřad příkladem Bučovické noviny a v červnu 2008 a nás napsala Mladá Fronta DNES článek Z rodinné kroniky uznávaný cestovatelský web. Spousta internetových serverů pak použila odkazy na naše stránky, jako doplňkové informace ke svým článkům, např. Hyena, Wikipedia a další.