Úvod NAPIŠTE NÁM 

Napište Pravidelně dostáváme od Vás, našich návštěvníků, množství e-mailů. Jsme tím velice potěšeni a proto jsme se rozhodli posunout komunikaci mezi Vámi a námi ještě o krok dál. Na této stránce najdete odkazy členěné podle jednotlivých oblastí. Po kliknutí na odkaz pak stačí jen napsat text zprávy a tu si náš poštovní klient automaticky zařadí do správné schránky. Taková zpráva se pak neztratí mezi množstvím spamů, které bohužel také dostáváme.

Zpráva Kniha návštěv. Pokud nám chcete dát na vědomí, že jste nás navštívili, do knihy návštěv. Můžete připojit své postřehy, připomínky, vzkazy. Pokud budou publikovatelné, zveřejníme je a připojíme svou reakci. Pokud chcete zveřejnit i Vaši e-mail adresu, uveďte ji do textu zprávy.

Zpráva Vaříme. Pokud i Vy máte nějaký svůj recept, o který se chcete s námi podělit, nám. My ho vyzkoušíme a když bude zajímavý, tak ho tady zveřejníme v naší malé kuchařce v rubrice Vaříme.

Zpráva Komentáře. Vaše postřehy, připomínky a názory k našim komentářům uvítáme a rádi je uvedeme na konec článků jako Váš komentář. nám a v textu uveďte o jaký komentář se jedná.

Zpráva Chyba na www. Pokud najdete na našich www stránkách chybu - pravopisnou, věcnou, programátorskou, grafickou apod. - budeme Vám vděčni, pokud nám o ní . Děkujeme.

Zpráva Chci www. Pokud se Vám styl našich stránek líbí a Vaše firma ještě vlastní stránky nemá, nám. Třeba to bude první krok k tomu jak je mít. Ve druhém se určitě domluvíme na spolupráci.

Zpráva Jen tak. Vše ostatní nám posílejte . Rádi si s Vámi popovídáme. Nezařazujte nás však, prosím, do různých e-mail databází pro rozesílání nabídek, ceníků, "zaručených výdělků" apod. - tzv. spamů. Museli bychom adresu odesílatele takové zprávy zařadit do filtru, který pak další zprávy od stejného odesílatele automaticky zahazuje.