Úvod

JÍZDENKY  

 

jízdenky do evropských měst  

Jízdenky Plánujete pobyt v blízké destinaci a zvolili jste si autobusovou dopravu? Na této stránce si můžete jednoduše vyhledat nejvýhodnější jízdenku. Stačí jen zadat několik základních parametrů a nechat si zobrazit nejvýhodnější nabídky přesně podle vašich představ. Vše na jednom místě od přepravce Eurolines. Často sem zavítáme i my. I když preferujeme vlastní dopravu, někdy je výhodnější jet autobusem, především v rámci České republiky nebo střední Evropy. Náš web spolupracuje s portálem elines.cz. Na větší vzdálenosti může být výhodnější cestovat letadlem a zakoupit si letenku. Nezapomeňte na cestovní pojištění, pronájem auta a ubytování. Jízdenky na cestu z letiště - doprava z letiště.

A proč si objednat jízdenky právě přes naše stránky? Nabízíme Vám vždy něco navíc. Před dovolenou můžete načerpat o místě, kde ji budete trávit, mnoho informací v našich reportážích. Další studnice informací je v našich otázkách a odpovědích. Pokud tam nějakou informaci nenajdete, můžete se nás na cokoliv o své dovolené zeptat. Hledat můžete také v Tipech na výlety a v Cestovatelově blogu. Již od roku 1999 pracujeme na tom, aby byla Vaše dovolená připravenější, kvalitnější a nezapomenutelná. Za více jak šestnáctiletou přízeň Vám děkujeme.

Neorientujete se ve formuláři? Nevadí, nám svůj požadavek a my vám pomůžeme.
V nabídce jsou spoje mezi evropskými městy, velice široká je i nabídka vnitrostátních spojů ve Francii, Španělsku, Itálii, Rumunsku a Polsku.
Systém je provozován serverem Elines.cz.


Vstoupit můžete také do rozšířeného vyhledávání jízdenek. Nenašli jste spojení? Podívejte se na FlixBus.
Vyhledat si můžete také Dovolenou, Ubytování, Cestovní pojištění, Letenky, Jízdenky, Trajekty, Dopravu z letiště, Pronájem aut,
Okružní prohlídky, Turistické mapy, Knižní průvodce, Knižní slovníky.