Line-5-xHledej
NOVĚ PŘIDANÝ HOTEL
 PANTHEON HOLIDAY
   Via della Maddalena 39
   00186 Rome
 HOTEL PANTHEON
   Via dei Pastini 131
   00186 Řím
 HOTEL TURNER
   Via Nomentana 29
   00161 Řím
 RESIDENCE IL ROMITELLO
   Via Vincenzo V. de' Ricci 24
   00168 Řím
 SIMPATIA VITTORIO EMAN.
   Via Cairoli 32/34
   00185 Řím
 SIMPATIA PRENESTINA
   Via Conte di Carmagnola 32
   00176 Řím
 SIMPATIA TIBURTINA
   Via B. Massalongo 5
   00158 Řím
Další hotel (107)

21. dubna 753 př.n.l. se začala psát historie města, které je považováno za centrum západní civilizace. Tehdy ho podle legendy založili dva bratři - Romulus a Remus. Řím se stal hlavním městem Římského království, později Římské republiky a nakonec i Římské říše. Ze starověkého Říma pochází moderní právo, křesťanství, část moderní filozofie a mnoha jiných věd. V centru Říma sídlí městský stát Vatikán, centrum katolické víry s obrovským kulturním bohatstvím. Římské památky lákají ročně více jak 30 miliónů turistů.

Doprava

Mnoho let jsme Vám trpělivě zodpovídali otázky týkající se Říma. V mnoha případech měly jedno společné - jak se dopravit z letiště na vybraný hotel. Proto jsme založili tento portál, který si klade za cíl Vám tuto cestu usnadnit a přispět tak k Vašemu bestarostnému pobytu v tomto krásném městě. Věříme, že i díky těmto stránkám najdete svoje spojení a budete se rádi v budoucnu vracet i na naše další stránky věnované cestování po Evropě.

Započněte svou cestu do Říma už dnes tím, že si vyberete letenku a hotel.

online.
Stránky pro Řím: Hotel, Kemp, Doprava, Letiště Fiumicino, Letiště Ciampino. Partneři projektu: Dovolená, Letenky, Řehůřkovi, Webstep.