Úvod / Komentáře VÁNOČNÍ KUCHAŘKA PRO DCERU 

Návod na přežití prvních samostatných Vánoc a zdokonalení všech dalších
Kuchařka pro dceru - Svatební edice kuchařky pro dceru - Víte, jaká jste kuchařka? - Advent znamená čekání. Užijte si ho!

Aktuální cena Vánoční kuchařka pro dceru, Návod na přežití prvních samostatných Vánoc a zdokonalení všech dalších v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Vánoce ve vlastní kuchyni? Není proč se děsit, s touhle kuchařkou zvládnete advent, vánoční přípravy i svátky, cukroví i slavnostní večeře. Jako od maminky. Kuchařka pro dceru pomohla všem kuchařskou výukou nezasaženým dívkám najít cestu do vlastní kuchyně a prožít v ní první kuchařské úspěchy. Jsou však v životě mladé ženy situace, které vyžadují ještě mnohem více úsilí a vyšší úroveň náročnosti. Snad největším prubířským kamenem nezkušené kuchařky jsou - Vánoce. Která z nás netouží provonět svůj domov domácím cukrovím a ve svátky oslnit večeří jako od maminky? A každé další Vánoce přinášejí nové výzvy - první cukroví, první slavnostní večeře, první návštěva tchyně na Boží hod, první Vánoce s dítětem ... A s výzvami přichází i riziko neúspěchu - rozteklé rohlíčky, popraskané pracny, spálený kapr a přesolený salát ... Jak to všechno zvládnout? Jde to, jen je potřeba znát zkratky, které mají úspěšné kuchařky dávno prochozené. Autorka rozhodila sítě a ty nejlepší zlepšováky, které z nich vylovila, nyní servíruje - opět v balení pro začátečníky. Tedy jasně, srozumitelně - a s láskou! Knížka kromě fotografií hotových jídel obsahuje i fotografie, které zachycují důležité okamžiky přípravy. Čtenáři se tedy nemusí bát ani složitějších jídel, podle podrobných popisů a fotografií zvládne postup každý.

O autorce: Jana Zatloukalová (*1975), matka čtyř dětí, byla jednou z těch dívek, které toho doma, co se týče vaření, zrovna moc nepochytily. Pak se ale vaření stalo jejím koníčkem. Proto se rozhodla cestu od připálených hrnců ke kuchařským úspěchům pomoci zkrátit i ostatním kuchařkám - začátečnicím. Přispívá do časopisů o vaření, provozuje kuchařský blog a sní o tom, že si jednou otevře vlastní bistro.

Příběh za knihou: Po obrovském úspěchu Kuchařky pro dceru (dosud se jí prodalo přes 10 000 výtisků) spěchá Jana Florentýna Zatloukalová znovu na pomoc všem, kdo v kuchyni stále ještě tápou, cítí se nejistí, nebo dokonce vůbec ještě neumí vařit. Vánoční kuchařka pro dceru je první z tematických kuchařek pro různé začátečnické kuchařské výzvy. Všechno je jednou v životě poprvé - první pusa, první rande i první samostatné Vánoce ve vlastní kuchyni. S těmito kuchařkami se výzev chopíte s grácií a uspějete hned napoprvé!

Obchodní informace:
Formát 172 x 240, vazba V8 - pevná vazba, 160 stran, 299 Kč, celobarevné
Fotografie postupů přípravy a hotových jídel
ISBN 978-80-87049-22-8

Nakladatelství Smart Press, s. r.o. vydává úspěšné původní české kuchařky s výjimečnou grafickou úpravou a atraktivními fotografiemi: např. Biokuchařka Hanky Zemanové, Kuchařka Zpátky domů Hanky Michopulu, Olivová kuchařka a Mořská (nejen) kuchařka z edice Jídlo jako lék.


Andrea Pitková
Redakce: Terronská 985/51, 160 00 Praha 6
E-mail: pitkova(at)smartpress.cz
Telefon: 233 320 075, Mobil: 775 265 335
www.smartpress.cz

Aktuální cena Vánoční kuchařka pro dceru, Návod na přežití prvních samostatných Vánoc a zdokonalení všech dalších v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )