Úvod / Komentáře ORION - ČOKOLÁDOVÁ HVĚZDA VE VAŠEM OKNĚ 

Skutečně originální reklamní kampaň rozjely Nestlé čokoládovny a.s. začátkem března. Vymyslely hru "Čekejte na Vaši hvězdu", které se mohou zúčastnit všechny domácnosti v České republice. Jako houby po dešti tak vyrůstají v každém městečku i v každé vesničce hvězdy, vylepené v oknech tak, aby byly vidět z co největší dálky. V obchodech jdou na odbyt všechny výrobky s hvězdou Orion a velcí i malí čekají na tu svoji hvězdu v podobě týmu Orion vypraveného z Čokoládového městečka.

V čem spočívají pravidla této hry? Vystřihněte Orion hvězdu z letáku doručeného snad do všech domácností a nalepte ji na okno tak, aby byla co nejvíce vidět. Od 5. března do 27. dubna čekejte na tým Orion. Pokud zodpovíte správně soutěžní otázku, obdržíte 25.000,-Kč. Za každý nerozbalený výrobek s hvězdou Orion pak dostanete dalších 5.000,-Kč. Maximálně můžete dostat 100.000,-Kč za předpokladu, že už nebyly v ten den rozdány někde jinde. Vše je pak odvysíláno v 19:27 na TV Nova.

Direct mailing, televizní reklama, www prezentace, každodenní výjezd Orion týmu, výhry atd. - to vše stojí peníze. Kdo to zaplatí? Samozřejmě spotřebitel - účastník hry. Ale o tom to všechno je. Propracovaná reklamní kampaň mířená přesně na peněženku spotřebitele. Reklamu dělají i zúčastněné domácnosti. Nestlé čokoládovnám se nyní podařilo něco, co se nepodařilo jiným. Kdo se může pochlubit tím, že všude kudy projdete visí jeho logo? Tolik bilboardů by stálo mnohonásobně více. Podle nás to Orion zvládl na jedničku. A navíc, hravý český člověk si přišel zase na své. I když s maximální pravděpodobností nic nevyhraje, alespoň se pobaví.

Více informací o hře "Čekejte na Vaši hvězdu" najdete na www.orionhra.cz

9. září 2003 (21:13)