Úvod / Komentáře / Jaká jste kuchařka? VYHODNOCENI TESTU - JAKÁ JSTE KUCHAŘKA? 

BODOVACÍ TABULKA
Otázka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
A 1 2 1 1 3 3 0 2 2 0
B 0 3 2 0 1 0 2 3 1 2
C 3 0 3 3 2 2 1 1 0 3
D 2 1 0 2 0 1 3 0 3 1

Vyhodnocení:

0-7 bodů
Nezoufejte nad svými nekuchařskými sklony, máme pro vás dobrou zprávu! Nic není předem ztraceno, také z vás může být skvělá a opěvovaná kuchařka. Postupujte od snadných věcí ke složitějším, poslouchejte rady známých, a ze všeho nejdřív se naučte upéct kuře a uvařit guláš (třeba právě podle Kuchařky pro dceru). Koukněte se u kamarádky na video s Jamie Oliverem nebo Nigellou Lawson a dívejte se, jak vaří, pokud vás někdo může naladit správným směrem, tak jsou to oni!

8-15 bodů
Výborně! Pár kuchařských úspěchů už máte za sebou, tak proč hned myslet na to, co se vám kdy nepovedlo? Přestaňte pátrat po nových druzích instantních polévek a raději se přibližte k regálu s ovocem a zeleninou, ty vás dokáží inspirovat mnohem lépe. Vezměte do ruky svoji oblíbenou kuchařku a zapátrejte, jak by se dala trocha zeleniny vpašovat do večeře, vaše kuchyně rázem dostane novou, lepší a jedlejší image. Časem se odhodlejte také k objevování nových kousků masa a ryb, skoro vám závidíme, kolik chutných překvapení na vás ještě čeká!

16-23 bodů
Nechávat si mluvit do vaření opravdu nepotřebujete. Základní repertoár zvládáte na jedničku s hvězdičkou a někdy už možná máte pocit, že vaření zavání nudou a povinností. Nebojte se proto experimentovat, jste tak zdatná kuchařka, že případný neúspěch snadno zamaskujete! Zkoušejte nové techniky, nové postupy, nové suroviny, překvapíte nejen sebe, ale jistě i někoho dalšího.

24-30 bodů
Jste báječná kuchařka, která přivede na svět vše, co si zamane. Pětichodový sváteční oběd není výjimkou. Klidně byste si z fleku mohla otevřít kuchařskou školu. Ale ruku na srdce - jak je na tom vaše dcera?