Úvod / Komentáře KUCHAŘKA PRO DCERU - SVATEBNÍ EDICE 

Hledáte dokonalý svatební dar? Darujte recept na šťastné manželství!      Víte, jaká jste kuchařka?

Jistě, receptů na šťastné manželství je spousta - některé fungují spolehlivě, některé bez záruky. Některé jsou otestovány generacemi manželských párů, některé se teprve zkouší. A pouze ty výjimečné lze vyvažovat zlatem. Mezi takové patří recepty, které fungují rychle, bez velkých investic a rizika neúspěchu. Přesně takové jsou i recepty v Kuchařce pro dceru - vyzkoušené, precizně popsané a spolehlivé. Buďme upřímní - není recept na dokonalou teplou večeři a voňavou kuchyni i receptem na šťastné manželství? A takových receptů na šťastné manželství najdete v Kuchařce pro dceru hned 185.

Není snadné vymyslet dokonalý svatební dar. Musí to být něco praktického, ale i něco pro radost. Něco pro nevěstu a také něco pro ženicha. Musí z toho být poznat, jak je máte rádi. A trocha originality také neškodí. Pokud oba rádi jí a vaří, darujte jim speciální svatební vydání Kuchařky pro dceru, které připravilo nakladatelství Smart Press - spojuje totiž všechno, co má mít dokonalý svatební dar, v jediné krabici.

Uvnitř novomanželé najdou praktického pomocníka pro domácnost - tyčový mixér Moulinex Turbomix Plus s ergonomicky tvarovanou odnímatelnou násadou, díky níž se skvěle drží i snadno čistí, a nádobou na mixování o objemu 800 ml. Pro radost je k němu přiložena skvělá Kuchařka pro dceru - začátečnická kuchařka, díky jejímž precizně popsaným receptům ovládne svou kuchyň každý. Kdo by neměl radost z teplých večeří a potěšení ze společného vaření? A to vše je uloženo v krásné dárkové krabici se svatebními motivy, do níž potom mohou novomanželé schovat všechny své svatební suvenýry - vejdou se do ní fotografie, gratulace, ale i postavičky z dortu nebo krajkové podvazky.

A protože myslíme nejen na šťastné novomanžele, ale i na jejich blízké, kteří je budou obdarovávat, rozhodli jsme se jim ušetřit práci. A tak už nebudou muset shánět balicí papír, vázat mašli, lepit štítek a psát gratulaci - stačí se podepsat a vyrazit slavit! A ještě navíc ušetří - za knihu a mixér koupené zvlášť by zaplatili 1298 Kč, kdežto set v ozdobném balení stojí 1099 Kč, navíc s dárkovou krabicí zdarma. Kdo si svatební balení Kuchařky pro dceru koupí na stránkách nakladatelství www.smartpress.cz, ušetří ještě víc - nakladatelství balení prodává za akční cenu 999 Kč. Pozor: Netradiční dárek se prodává v omezeném poštu kusů!

Kuchařka pro dceru: Jana Zatloukalová, 17.2x24 cm, 404 stran
Tyčový mixer Moulinex Turbomix Plus s nádobou na mixování
Dárková krabice se svatebními motivy, 38.7x26x10 cm
Maloobchodní cena: 1099 Kč
Cena na www.smartpress.cz: 999 Kč