Úvod / Reportáže / Centrum otázek a odpovědí

BENELUX 2017 - OTÁZKY A ODPOVĚDI  

 

Benelux v odpovědích na vaše otázky  

Otaznik Pokud se chystáte na cestu do Beneluxu a chcete se na něco zeptat, rádi vám zodpovíme Vaši otázku, pokud na ni budeme znát odpověď. Stačí, když nám nebo vyplníte formulář, a my Vám na Vaši otázku odpovíme.
 Užitečné odkazy týkající se oblasti BENELUX
 Dříve než začnete: pokyny, právní podmínky, ochrana soukromí.
 Zadat otázku: vyplníte formulář, .
 Reportáže:  více reportáží.
 Otázky a odpovědi:  Benelux, více otázek a odpovědí.
 Pro pobyt: dovolená, ubytování, cestovní pojištění, vstupenky a výlety.
 Pro dopravu tam: letenky, jízdenky, trajekty.
 Pro dopravu na místě: doprava z letiště, pronájem aut.
 Vybavení cestovatele: mapy, průvodci, slovníky, cestovní adaptér.

Booking.com- 2017 - 2010 -
- Předchozí - Následující -

 07.02.2017, 10:07.
V dubnu bychom si chtěli udělat výlet do Nizozemska přibližně na 10 dní a chceme cestovat po Nizozemsku a být ubytovaní v kempech. Trasu mám předběžně naplánovanou: Enschede, Zvolle, Harderwijk - delfinárium, Lelystad, Hoorn, Alkmaar, Zaadam, Haarlem, Amsterdam, Kojkenhof, Leiden, Den Haag, Gouda, Utrecht, Arhem a potom už domů do Česka. Je toho hodně a něco samozřejmě nestihneme nebo ani nemá cenu se zdržovat. Byl jsem v Nizozemsku už 4x, ale už si nepamatuji, kde jsme byli a co jsme vynechali. Vás prosím o nějaké informace na této trase, nebo kde by se něco dalo najít, nebo tipy od cestovatelů. Kempy si najdeme sami. Je jich tam hodně a určitě se něco i bez rezervace najde. Děkuji za odpověď. Petr.

Nepíšete, jaké informace přesně potřebujete. Nicméně itineráře nezpracováváme, není to v našich časových možnostech. Můžeme Vám poskytnout tip na zastávku - přibližně 25 km jižně od Gouda je Kinderdijk, kde se nachází nejznámější a nejpočetnější soustava větrných mlýnů v Nizozemsku zapsaná na Seznamu kulturního a světového dědictví UNESCO. Zastávka je popsaná v článku Kinderdijk.

- Předchozí - Následující -
- 2017 - 2010 -