Line-5-xHledej

 Úvod KNIHA NÁVŠTĚV 

Kniha Tato stránka je věnována Vám, návštěvníkům těchto stránek. Pokud chcete dát na vědomí, že jste je navštívili, do knihy návštěv. Můžete připojit své postřehy, připomínky, vzkazy. Pokud budou publikovatelné, budou zveřejněny. K odeslání vzkazu můžete využít i formulář.

2011

Point

Point  12.10.2011, 23:26.
Řehy, jsem velice rád, že jsi se rozhodl pro přechod do Draků a že jsem s Tebou mohl celý rok pracovat. Věřím, že Ti celá sezona strašně moc dala a že budeš na sobě pracovat, tak jak jsi pracoval celý rok. Tvůj posun byl obdivuhodný, od zimy, kdy se Ti málem nechtělo běhat v tělocvičně, až po tréninky, kdy jsi to všem nandával. Sledovali jsme to celý rok a klobouk dolů ... Kdyby jsi byl o rok mladší, dveře do repre žáků by Ti byly otevřeny dokořán ... Ještě jednou, smekám a přeji dále mnoho zdaru! P.S.: Pozdravuj rodiče a važ si jejich podpory !!! Ivo.

Point  15.06.2011, 20:14.
Ahoj Řehy. Myslím si, že od příchodu do Draků ses hodně zlepšil ... 4. pálkař Draků, to se cení :-) Takže dobrá práce, pokud budeš dál takhle makat, tak doufám a myslím si, že ten tvůj sen se ti určitě splní :-) Lukáš H.

Point  22.05.2011, 22:31.
Po počátečním ostýchání se začíná projevovat to, na co jsme od začátku vsázeli. Srdce, bojovnost, stále lepší pálka a stejně tak nadhoz a pole. Jen tak dál! Ivo.

online.
Stránky: Lukáš, Baseball, Výsledky, Fotogalerie, Kniha návštěv, Zprávy. Partneři projektu: Dovolená, Letenky, Řehůřkovi, Webstep.