Úvod KNIHA NÁVŠTĚV Z ROKU 2010 

Kniha Tato stránka je věnována Vám, našim návštěvníkům. Pokud nám chcete dát na vědomí, že jste nás navštívili, do knihy návštěv. Můžete připojit své postřehy, připomínky, vzkazy. Pokud budou publikovatelné, zveřejníme je a připojíme svou reakci. Pokud chcete zveřejnit i vaši e-mail adresu, uveďte ji do textu zprávy.

2013    2012    2011    2010    2009    2008    2007    2006    2005    2004    2003    2002    2001    2000

Point

Point  23.12.2010, 17:27.
Zdravím rodinu Řehuřkovu. Dovolte mi popřát krásné Svátky Vánoční a Nový rok, mnoho pohody a dárků. Zdeněk.
Řehůřkovi: Dobrý den, děkujeme za přání a i Vám přejeme vše nejlepší do nového roku 2011.

Point  25.10.2010, 08:59.
Dobrý den, v jednom z Vašich receptů uvádíte použití konzervy Džuveč s tuňákem. Byla to naše oblíbená konzerva naší rodiny, ale již snad 15 let jsem ji v žádném obchodě ani supermarketu neobjevila. Můžete poradit, zda je ještě někde k dostání, popř. jejího výrobce? Moc děkuji za odpověď. Marie Špirudová, Strážnice.
Řehůřkovi: Dobrý den, naše stránky jsou na internetu už od roku 1999, mnohé recepty na nich zveřejněné jsou však mnohem starší. Konkrétně Vaječná omeleta s tuňákovou směsí patří k těm starším receptům. Občas se stane, že ingredience jsou už nedostupné nebo jsou nahrazeny novějšími výrobky. Pokud se Vám konzervu nebo její ekvivalent nepodaří sehnat, doporučujeme ji nahradit dle vlastní fantazie podobným produktem, receptů na džuveč v mnoha podobách je na internetu mnoho.

Point  18.10.2010, 14:21.
Dobrý den, narazila jsem náhodou na Vaše stránky a velice obdivuji Vaší práci. Systematicky popisujete vše, co vaše rodina prožila. Je to krásné především pro vaše děti a pro další generace, které tak mají úžasný prostředek jak poznat své předky. Obdivuji i vaše krásné reportáže a fotografie z cest. Ani si nedovedu představit, kolik času jste do těchto stránek investovali. Děkuji a obdivuji a tleskám a fandím. Ing. Věra Piskáčková.
Řehůřkovi: Dobrý den, děkujeme za Váš e-mail a Vaši přízeň.

Point  02.09.2010, 22:23.
Vážení přátelé, na Vaše stránky mne zavedla nadšená slova mé přítelkyně. Nelhala. Prima počteníčko i "pastva" pro oči. Trochu jsem zklamaná, že u Vašich kulinářských výtvorů nejsou fotky, na které jsem se moc těšila. Třebas časem ... U receptu koláčky Paulette Vám chybí množství cukru jak u těsta tak i u pěny. Přeji Vám všechno dobré a zdravím. Radmila Vodičková.
Řehůřkovi: Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu. U některých receptů se fotografie snažíme umístit, spíše jsme však spoléhali na naše čtenáře, ti nám však nic neposílají :-( Budeme se však snažit polepšit, při tom množství je to však asi nereálné. Omlouváme se za nepřesnost ve Vámi zmiňovaném receptu.

Point  19.08.2010, 11:41.
Dobrý den, děkuji za informace a hlavně fotografie z Kalábrie. Máme těsně před dovolenou v Tropei. A díky vaším fotografiím a příspěvkům se těším jako blázen! S pozdravem, Kristina Hasoňová.
Řehůřkovi: Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu a přejeme Vám, aby Vaše dovolená byla nádherná.

Point  13.08.2010, 13:26.
Dobrý den Řehůřkovi, dnes jsem tu na internetu narazila na Váš velmi krásný web, také rádi cestujeme, všude, jak u nás tak v cizině. Vaše stránky jsou fakt úžasné, chválím. Je tu vše co se mi líbí, strašně ráda též vařím ... proto jsem narazila vlastně na tento web. Jen tak dál, budu se těšit na další Vaše novinky. Alice.
Řehůřkovi: Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu, budeme se snažit, abyste se na naše stránky ráda vracela.

Point  04.08.2010, 16:27.
Dobrý den Řehůřkovi! Děkuji za Vaše stránky, vlastně jsem je ještě ani celé nestačila projít ... Vaše rady a postřehy o Sicílii pro mě byly skutečnou pomocí – mnohem lepší než „Marco Polo“ :-) Díky za ně! Dagmar Liška, Praha.
Řehůřkovi: Dobrý den, děkujeme za Vaši zprávu. Jsme rádi, že Vám naše stránky pomohly.

Point  10.06.2010, 16:52.
Zdravím rodinu Řehuřkovu, před týdnem jsme byli se ženou u mladých v Mořkově (u Nového Jičína), jeli jsme i okolo Troubek - hrůza, samá voda (před 13-ti lety jsme tudy jeli také) a zase to stejné. Co u Vás na Moravě, pohoda? Heřman, Jihlava.
Řehůřkovi: Dobrý den, děkujeme za zprávu a optání. U nás, co se povodní týče, je to v pohodě. Litava se z břehu nevylila a záplavy nás nepostihly. Horší to bylo v deset kilometrů vzdáleném Slavkově u Brna, který záplavy sužovaly několikrát (voda z golfového hřiště a okolních kopců) a i Litava tam opustila břehy.

Point  23.04.2010, 18:25.
Děkuji za Vaše stránky. Pomáhají Všem, kdo mají rádi Itálii. Ještě jednou díky. Šáda Stanislav, Praha.
Řehůřkovi: Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši zprávu a za Vaši přízeň.

Point  09.04.2010, 17:30.
Dobrý den, mám malé upřesnění. U Vašeho receptu na bílou rybí polévku je: "Očištěné mlíčí nebo jikry a rybí hlavu (bez žeber) uvařte odděleně v osolené vodě." Ty žebra mi tam nějak nesedí, nejde o žábry? Jinak recepty chválím, najde se tam vše a něco nového pro Vás bohužel nemám. Výše uvedený recept mám i ve své sbírce, léta jej používám (je mi teprve 68) a je skvělý. S pozdravem Jan Picek.
Řehůřkovi: Dobrý den, máte pravdu, jedná se o žábra. Ta kontrola pravopisu s následnými automatickými opravami ve Wordu je někdy nevyzpytatelná :-) Děkujeme za upozornění a děkujeme za Vaši přízeň.

Point  03.04.2010, 16:34.
Zdravím p. Řehůřek i celou Vaší rodinu a přeji příjemné prožití svátku Velikonočních a bohatou pomlázku mužské části Vaší rodiny a dámské málo modřin. Zdeněk.
Řehůřkovi: Dobrý den, děkujeme. I my Vám přejeme pěkné Velikonoce.

Point  29.01.2010, 10:57.
Dobrý den, na Smetanové ulici v Bučovicích existuje solární a kosmeticke studio. Je možné někde najít na něj kontaktní údaje, popřípadě fotogalerii prostředí, osazenství, nabízených služeb a ceníku? Děkuji za odpověď. S pozdravem Horňák.
Řehůřkovi: Dobrý den, jedná se o salon Pretty Woman, na okně pod reklamou mají telefonní číslo, které Vám zasíláme. Jiné informace nemáme a nikde ani nejsou k dispozici.

Point  24.01.2010, 17:57.
Dobrý den Řehůřkovi, zdravím mamku Řehůřkovou, protože pečení je také můj koníček a dorty jsou povedené. Hlavně z Vás čiší rodinná soudržnost a moravské srdce na dlani. Se zahanbením si - podle Vašeho návodu - dovoluji zaslat dotaz na odpověď, adresovanou Vám někdy před 14-ti dny ... Díky za případnou odpověď a všech radostí vrchovatě! R. Štumbauerová.
Řehůřkovi: Dobrý den, děkujeme za Váš e-mail a omlouváme se za zpoždění odpovědi. Těch dotazů je příliš mnoho na to, abychom je bez problémů stíhali včas vyřizovat.

Point  15.01.2010, 13:06.
Ahoj Řehůřkovi, objevili jsme Vaše stránky a můžu říct, že Vám závidím Vaši vytrvalost a pečlivost s jakou je vedete. Úžasný program, nádherné fotky, ty oceňuji o to víc, že také hrozně ráda fotím. Opravdu stojí za zhlédnutí a můžou být inspirací pro všechny, kteří se nudí. Ať se Vám i nadále daří a vše Vás baví. Moc Vás zdraví za celou rodinu Eva Řehůřková.
Řehůřkovi: Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši zprávu, která nás moc potěšila. Jsme vždy rádi, když se dozvíme, že se někomu naše stránky líbí a najde na nich informace, které ho zajímají a baví.