Úvod / Reportáže / Centrum otázek a odpovědí

SLOVENSKO 2007 - OTÁZKY A ODPOVĚDI  

 

Slovensko v odpovědích na vaše otázky  

Otaznik Pokud se chystáte na cestu na Slovensko a chcete se na něco zeptat, rádi vám zodpovíme Vaši otázku, pokud na ni budeme znát odpověď. Stačí, když nám nebo vyplníte formulář, a my Vám na Vaši otázku odpovíme.
 Užitečné odkazy týkající se oblasti SLOVENSKO
 Dříve než začnete: pokyny, právní podmínky, ochrana soukromí.
 Zadat otázku můžete: vyplníte formulář, .
 Reportáže:  Malé Karpaty 2002, více reportáží.
 Otázky a odpovědi:  Slovensko, více otázek a odpovědí.
 Pro pobyt: dovolená, ubytování, cestovní pojištění, vstupenky a výlety.
 Pro dopravu tam: letenky, jízdenky, trajekty.
 Pro dopravu na místě: doprava z letiště, pronájem aut.
 Vybavení cestovatele: mapy, průvodci, slovníky, cestovní adaptér.

Booking.com- 2008 - 2007 -
- Předchozí - Následující -

# 05.06.2007, 13:32.
Řehůřkovi, mým dlouholetým přáním je splavit Dunajec na pltích. Přes internet jsem nenašla nic konkrétního, jako je nástupní stanice, kde se zaregistrovat na plavbu a jak zpět. Když přijedeme do Červeného Kláštora, tak kde najdeme přístaviště apod. Doufám, že nám poradíte. Jedná se o 10. člennou skupinu (2 rodiny) s eventuálním jedním přespáním ze soboty na neděli. Cestovky nabízejí pouze týdenní pobyty s možností výletu. Ale my bychom chtěli pouze výlet na pltích a pokud by počasí dovolilo, zůstali bychom na další výlety po okolí ještě v neděli. Pokud můžete, ozvěte se a poraďte. Ideální by byl teto víkend nebo příští. Děkuji moc a zdravím. Jaroslava ze Vsetína.

Pltnictví provozují celkem čtyři společnosti (možná i více). Všechny najdete u Červeného Kláštora, kde začíná Prielom Dunajca (ve směru toku). Cena lístku je přibližně SKK 250,00 za dospělého, SKK 100,00 až SKK 150,00 děti (podle věku). Splavuje se většinou od 9:00 do 17:00. Ubytovat se můžete v kempech, které jsou rovněž v blízkosti. Můžete hledat také na Booking / Červený Kláštor. Splavování lze objednat dopředu, ale nemělo by činit problém přijít, zaplatit a nasednout bez objednání. Zde jsou odkazy na pltníctva, kde najdete přesné ceny, kontakty a další informace: Pltníci, 1 Pltnícka, Pltníctvo. Čtvrté nemá webovky. Když na webu něco nenajdete, určitě Vám poradí telefonicky.

- Předchozí - Následující -
- 2008 - 2007 -