ROSOLINA MARE 2019

Rosolina Mare v odpovědích na vaše otázky

 /  / Centrum otázek a odpovědí / Itálie / Rosolina Mare 2019

Severoitalské letovisko Rosolina Mare bylo založeno v roce 1949. Rozprostírá se v přírodním parku Delty Pádu na poloostrově dlouhém 8 km a širokém 1 km. Z východu ho omývá Jaderské moře a ze západu rybářské laguny. Na severu se vlévá do moře řeka Adiže, na jihu řeka Pád. Poloostrov je skrytý ve stínu borových lesů a hájů. Borovice chrání poloostrov před erozí písečných mělčin. V severní polovině poloostrova je zástavba s hlavními centry Viale dei Pini a Piazza San Giorgio. Spojuje je Strada Sud. Jižní část poloostrova zabírá Botanická zahrada. Pobřeží pokrývají písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Oficiální měnou je € a úředním jazykem italština. Pokud je Rosolina Mare cílem vaší cesty, najdete zde mnoho užitečných informací a také zodpovězené otázky našich čtenářů. Pokud se chcete také na něco zeptat, přejděte na formulář.

Než začnete: pokyny, podmínky, soukromí
Zadat otázku: přes formulář,
Informace: reportáže, výlety, blog, vyhledávání

Vybavení: mapy, průvodci, slovníky, adaptér
Nástroje: mapa, překladač
Aktuálně: informace z MZV

# 14.01.2019, 22:20.
Máme objednanou dovolenou v Rosolina Mare a když jsme se ptali paní z CK, přes kterou objednávka proběhla, na připojení ve vile k wifi, bylo nám sděleno, že není v objektu. Prý se dá připojit k plážové nebo místní veřejné. Nemám s tím zkušenosti a proto se chci zeptat, jak to vlastně funguje? Budeme 300 m od pláže, tak se obávám, že nějaké připojení bude nereálné. A pokud je to běžné, kde mám žádat nebo zaplatit poplatek? Děkuji za odpověď i za tyto skvělé stránky. Jana.

Viz naše odpověď ze dne 21.07.2015, 15:04. Aktuální mapu pokrytí najdete na polesinefreewifi.it včetně pokynů k používání a registraci.