Úvod / Reportáže / Centrum otázek a odpovědí

PORTUGALSKO 2016 - OTÁZKY A ODPOVĚDI  

 

Portugalsko v odpovědích na vaše otázky  

Otaznik Pokud se chystáte na cestu do Portugalska a chcete se na něco zeptat, rádi vám zodpovíme Vaši otázku, pokud na ni budeme znát odpověď. Stačí, když nám nebo vyplníte formulář, a my Vám na Vaši otázku odpovíme.
 Užitečné odkazy týkající se oblasti PORTUGALSKO
 Dříve než začnete: pokyny, právní podmínky, ochrana soukromí.
 Zadat otázku můžete: vyplníte formulář, .
 Reportáže:  více reportáží.
 Otázky a odpovědi:  Portugalsko, více otázek a odpovědí.
 Pro pobyt: dovolená, ubytování, cestovní pojištění, vstupenky a výlety.
 Pro dopravu tam: letenky, jízdenky, trajekty.
 Pro dopravu na místě: doprava z letiště, pronájem aut.
 Vybavení cestovatele: mapy, průvodci, slovníky, cestovní adaptér.

Booking.com- 2017 - 2016 -
- Předchozí - Následující -

# 19.06.2016, 22:03.
Prosím o informaci, jakou trasu s ohledem na cenu a čas zvolit pro dopravu dodávkou s vlekem, na kterém bude motorový člun o váze 900 kg, do místa Vilamoura v Portugalsku. Děkuji. S pozdravem Petr.

V tomto případě - vzhledem k vzdálenosti i vzhledem k nákladu - bychom se drželi dálniční sítě. Vaše optimální trasa je následující: Rozvadov - Norimberk - Karlsruhe - Mulhouse - Besancon - Lyon - Valence - Nimes - Montpellier - Narbonne - Perpignan - Girona - Barcelona - Tarragona - Valencia - Sevilla - Huelva - Vilamoura. V Německu se dálnice neplatí, ve Francii zaplatíte na mýtném € 75,40, ve Španělsku € 47,35 a v Portugalsku € 4,70. Celkem € 127,45. To samé při cestě zpět. Trasu Besancon - Lyon jeďte po východní části, tj. A39, A40, A42, A432, A43 a A46. Je to přibližně o € 3,20 dražší, ale podstatně průjezdnější než po A6 od Paříže. Cena je pro Vaši soupravu v případě, že její výška nepřesahuje 2 m (ať už dodávky nebo člunu na vleku).

- Předchozí - Následující -
- 2017 - 2016 -