Úvod / Reportáže / Centrum otázek a odpovědí

FLORENCIE 2014 - OTÁZKY A ODPOVĚDI  

 

Florencie v odpovědích na vaše otázky  

Otaznik Pokud se chystáte na cestu do Florencie a chcete se na něco zeptat, rádi vám zodpovíme Vaši otázku, pokud na ni budeme znát odpověď. Stačí, když nám nebo vyplníte formulář, a my Vám na Vaši otázku odpovíme.
 Užitečné odkazy týkající se oblasti FLORENCIE
 Dříve než začnete: pokyny, právní podmínky, ochrana soukromí.
 Zadat otázku můžete: vyplníte formulář, .
 Reportáže:  Florencie 2011, více reportáží.
 Otázky a odpovědi:  Florencie,  Itálie, více otázek a odpovědí.
 Pro pobyt: dovolená, ubytování, cestovní pojištění, vstupenky a výlety.
 Pro dopravu tam: letenky, jízdenky, trajekty.
 Pro dopravu na místě: doprava z letiště, pronájem aut.
 Vybavení cestovatele: mapy, průvodci, slovníky, cestovní adaptér.

Booking.com- 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2009 - 2008 -
- Předchozí - Následující -

11.09.2014, 12:01.
Můžete mi, prosím poradit, kde zaparkovat ve Florencii, aby to nebylo daleko od hlavních památek a adresa se dala vložit do navigace? Odjíždím již tuto sobotu v noci. Vím, že je na odpověď krátká doba, ale snad mi poradíte. Děkuji předem. Petr.

Parkovací možnosti ve Florencii najdete na Firenze Parcheggi. Najdete tam mapu, adresy, počet míst, ceny atd. Doporučujeme si přečíst naši reportáž Florencie 2011.

# 15.04.2014, 13:01.
Mám k Vám dotaz ohledně cesty do Itálie. Vyrážíme s rodinou tento pátek na velikonoční svátky do Itálie, konkrétně do Florencie. Vyjíždíme ze Zlína. Cestu máme nastudovanou, ale úplně jsem se zhrozil z mýtného. Můžete mi, prosím, poradit jak se dostat co možná nejlevněji do Florencie? Děkuji předem za odpověď. S pozdravem Zbyněk.

V Rakousku si dálniční známku kupte, nemá smysl jet mimo dálnice. Desetidenní vás vyjde na € 8,50. Před vjezdem do Itálie natankujte do plné nádrže v Arnoldsteinu - viz náš článek Rakousko - italská hranice nabízí slevu. Vyzvedněte si ji. Výrazně ušetříte. Odtud už pokračujte mimo dálnici až do Gemony. Odtud už doporučujeme jet po dálnici. Mýtné do Florencie Vás vyjde na € 30,10. Mimo dálnici se dá samozřejmě jet také, pokud máte hodně času můžete to zkusit. Mnoho tras je popsaných v našich reportážích, takže máme vlastní zkušenosti. V mnoha případech je to však výrazná ztráta času. Přes hory (Bologna - Florencie) však volte dálnici v každém případě.

- Předchozí - Následující -
- 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2009 - 2008 -