Úvod / Reportáže / Centrum otázek a odpovědí

FLORENCIE 2008 - OTÁZKY A ODPOVĚDI  

 

Florencie v odpovědích na vaše otázky  

Otaznik Pokud se chystáte na cestu do Florencie a chcete se na něco zeptat, rádi vám zodpovíme Vaši otázku, pokud na ni budeme znát odpověď. Stačí, když nám nebo vyplníte formulář, a my Vám na Vaši otázku odpovíme.
 Užitečné odkazy týkající se oblasti FLORENCIE
 Dříve než začnete: pokyny, právní podmínky, ochrana soukromí.
 Zadat otázku můžete: vyplníte formulář, .
 Reportáže:  Florencie 2011, více reportáží.
 Otázky a odpovědi:  Florencie,  Itálie, více otázek a odpovědí.
 Pro pobyt: dovolená, ubytování, cestovní pojištění, vstupenky a výlety.
 Pro dopravu tam: letenky, jízdenky, trajekty.
 Pro dopravu na místě: doprava z letiště, pronájem aut.
 Vybavení cestovatele: mapy, průvodci, slovníky, cestovní adaptér.

Booking.com- 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2009 - 2008 -
- Předchozí - Následující -

# 05.08.2008, 21:26.
Podařilo se mi při brouzdání po internetu narazit na Vaše stránky a vzhledem k tomu, že se mi zdají skutečně Vaše odpovědi fundované, rozhodl jsem se Vám napsat. Chtěli bychom s manželkou vyrazit na dvoudenní až třídenní výlet do Itálie - Řím, Florencie. Cestujeme vlakem. Obracím se tedy na Vás s žádostí, zda víte, kde bychom mohli v Římě, případně ve Florencii levně a dobře přespat tak, aby ubytovna nebyla daleko od železničního nádraží. Za jakoukoliv odpověď předem děkuji. S pozdravem Martin z Havlíčkova Brodu.

Z Florencie odjíždějí vlaky do Říma z nádraží SMN (Santa Maria Novella), do Říma přijíždějí na nádraží Termini. V dosahu 100 až 1000 m je několik ubytoven, hostelů a levnějších hotelů. Podívejte se na následující odkazy, snad Vám bude některý vyhovovat: Nádraží Termini (Řím) - Two Ducks Hostel (Via Calatafimi), Freedom Traveller (Via Gaeta), M&J Place Hostel (Via Solferino), Hotel Rubino (Via Milazzo). Nádraží SMN (Florencie) - Hostel Archi Rossi (Via Faenza), Hotel Etrusca (Via Nazionale), Locanda Daniel (Via Nazionale), Locanda di Firenze (Via Faenza), Locanda Pitti (Via S. Zanobi), Locanda Gallo (Via S. Gallo).

- Předchozí - Následující -
- 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2009 - 2008 -